Αποτελέσματα 1ος Φυσιολατρικός Άμνιος Δρόμος

1ος ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΙΚΟΣ ΑΜΝΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ

1 ΧΑΤΖΑΚΗΣ-ΚΑΖΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:40:17”
2 ΣΗΦΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΦΟΡΔΑΚΟΣ ΤΕΑΜ 0:42:14”
3 ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΟΦΗ 0:42:33”
4 ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Σ.Δ.ΜΕΣΣΑΡΑΣ 0:48:13”
5 ΤΣΑΒΑΛΟΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ ΣΔΥΡ 0:49:17”
6 ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΔΥΡ 0:49:39”
7 ΚΟΤΖΙΑΝΟΓΛΟΥ ΙΑΣΟΝΑΣ ΛΙΒΑΣ 0:51:25”
8 RAFAEL VAN DEN BROECK ACA RACER 0:51:30”
9 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥΡ 0:51:46”
10 ΚΑΖΙΝΑΚΗΣ ΚΑΡΛΟΣ 0:52:39”
11 ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΔΥΡ 0:52:51”
12 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΔΥΡ 0:53:04”
13 ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΔΥΧ 0:53:13”
14 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ ΣΔΥΧ 0:53:47”
15 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ Σ.Μ.Κ 0:54:32”
16 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΔΥΡ 0:54:41”
17 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:54:49”
18 ΚΑΛΕΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 0:54:52”
19 ΛΑΧΝΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΔΥΡ 0:54:53”
20 EDUARDUS CORNAND 0:54:58”
21 ΤΣΙΝΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:55:48”
22 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΙΒΑΣ 0:56:16”
23 ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:56:22”
24 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΛΙΒΑΣ 0:56:55”
25 ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 0:57:06”
26 ΠΕΤΕΙΝΑΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 0:57:06”
27 GREGORC ANITA 0:57:39”
28 ΔΕΡΜΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:57:39”
29 ΜΠΑΝΤΟΥΔΑΚΗΣ ΘΕΜΗΣ ΣΔΥΧ 0:57:58”
30 ΚΑΛΜΠΟΥΤΖΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 0:58:23”
31 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 0:58:40”
32 ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΣΔΥΡ 0:58:49”
33 ΦΩΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΔΥΡ 0:59:33”
34 ΠΟΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΕΜΟΣ ΧΑΝΙΑ 0:59;53”
35 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 0:59:53”
36 ΣΑΛΟΝΙΚΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥΡ 1:00:58”
37 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 1:00:21”
38 ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1:00:42”
39 ΣΚΥΡΙΑΝΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΣ ΣΔΥΡ 1:00:59”
40 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΜΚ 1:01:17”
41 ΦΡΑΓΓΕΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 1:01:49”
42 ΚΟΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:01:51”
43 ΤΣΙΑΛΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΔΥΡ 1:02:10”
44 ΜΑΝΩΛΕΣΑΚΗΣ ΚΩΣΤΗΣ ΕΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 1:02:19”
45 ΣΥΡΙΑΝΟΓΛΟΥ ΓΑΒΡΙΗΛ ΣΔΥΡ 1:02:31”
46 ΧΑΙΡΕΤΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1:03:24”
47 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1:03:50”
48 AUVINEN PIT ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:04:16”
49 ΒΡΟΥΧΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΔΥΡ 1:04:19”
50 ΒΟΥΛΓΑΡΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΔΥΡ 1:04:25”
51 ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗ ΚΑΜΙΛΛΑ 1:04:32”
52 ΠΙΑΤΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΜΝΑΤΟΣ 1:04:33”
53 ΜΑΚΡΥΠΟΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:04:48”
54 ΔΕΡΕΔΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 1:04:56”
55 ΒΑΡΟΥΧΑΣ ΝΙΚΟΣ ΤΑΛΟΣ 1:05:14”
56 ΖΑΓΚΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΔΥΡ 1:05:18”
57 ΤΡΙΠΟΛΙΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ CROSSFIT 1:05:21”
58 ΚΟΓΚΥΛΑΚΗ ΑΡΧΟΝΤΙΣΑ 1:05:31”
59 ΚΟΛΛΕΤ ΣΑΜΠΡΙΝΑ ΣΔΥΧ 1:05:32”
60 ΣΗΦΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΦΟΡΔΑΚΟΣ ΤΕΑΜ 1:05:35”
61 ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ο.Δ. ΜΕΣΣΑΡΑΣ 1:06:29”
62 ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΕΣΣΑΡΑΣ 1:06:29”
63 ΛΕΩΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ CROSSFIT 1:06:40”
64 ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1:06:47”
65 ΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥΡ 1:06:49”
66 ΨΑΡΑΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 1:07:11”
67 ΧΑΡΙΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ CROSSFIT 1:07:13”
68 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΔΥΧ 1:09:03”
69 ΤΣΑΛΠΑΡΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΕΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 1:09:57”
70 ΜΑΖΟΚΟΠΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΔΥΧ 1:10:38”
71 ΤΕΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΝΙΑ ΣΔΥΧ 1:11:02”
72 ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:11:02”
73 ΜΠΕΤΙ ΦΛΩΡΑ 1:11:30”
74 ΧΡΗΣΤΟΥ ΖΑΧΟΣ 1:11:33”
75 ΚΟΚΟΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΔΥΡ 1:11:39”
76 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1:12:48”
77 ΣΚΟΥΡΒΟΥΛΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1:13:18”
78 ΤΣΟΥΠΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1:13:45”
79 ΚΑΡΙΝΙΩΤΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ CROSSFIT 1:16:56”
80 PABLO MELGAR 1:17:17”
81 ΤΣΙΧΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΣΔΥΡ 1:19:30”
82 ΚΑΖΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:22;48”
83 ΤΣΙΤΣΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:24:17”
84 ΤΣΙΤΣΙΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1:24:17”
85 STRODA ENEA 1:24:35”
86 ΣΗΦΑΚΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΑΦΟΡΔΑΚΟΣ ΤΕΑΜ 1:26;27”
87 ΒΑΡΒΟΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΥΡ 1:28:41”
88 ΣΤΑΥΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΔΥΧ 1:31:27”
89 ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΔΥΡ 1:33:46”
90 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1:51:44”
91 ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:51:44”
92 ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ 1:51:44”
93 ΚΑΤΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΗΣ ΣΔΥΧ 1:51:49”
94 .ΜΑΚΡΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 1:52:44”
95 ΣΚΟΥΛΙΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 1:52:45”

Μοιραστείτε αυτό το άρθρο

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • Digg
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS

Άρθρα που ίσως σας ενδιαφέρουν:

  • Δεν βρέθηκαν σχετικά άρθρα

Τα σχόλια σας

comments

Leave a Comment


− 4 = 4

Email
Print
WP Socializer Aakash Web