30ος ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

30ος ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΝΔΡΩΝ- ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1ος Χατζάκης Χρήστος 1η Αχλατη Μαρίνα
ΑΓΟΡΙΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ 4ΧΛΜ.
1ος Μαμουλάκης Δημήτρης 1η Κανετάκη Σοφία
2ος Μεταξάκης Κώστας 2η Τζανάκη Ευαγγελία
3ος Χαριστάκης Αρης 3η Ζερβάκη Παρασκευή
ΑΓΟΡΙΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΛΥΚΕΙΩΝ 4ΧΛΜ
1ος Φουρναράκης Ζαχαρίας 1η
2ος Καράλης Δημήτρης 2η
3ος Μενυχτάς Γεώργιος 3η
ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ 20-39
1ος Σιγανός Μάρκος 1η Κορασοιδή Μαρία
2ος Αποστολακάκης Αβραάμ 2η Σταυρακάκη Εύη
3ος Γαλανάκης Γιώργος 3η Σετάκη Σοφία
ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ 40- 49
1ος Καμπαξής Παντελής 1η Φουρναράκη Ειρήνη
2ος Μανιουδάκης Κώστας 2η Σπηλιώτη Ελένη
3ος Κανετάκης Γιώργος 3η Μαρκουλή Ευτυχία
ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ 50 και άνω
1ος Καμπιτάκης Μιλτιάδης 1η Πεδιαδίτου Ρένα
2ος Φιλιππάκης Μανώλης 2η Μπέτυ Φλόρα
3ος Μπιτζές Δημήτριος 3η Πλουμή Αργυρώ
ΑΓΟΡΙΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ 500Μ
1ος Τσολάκης Φίλιππος 1η Πιτσούλη Ειρήνη
2ος Ιερωνυμάκης Φάνης 2η Μπάσου Μαρία
2ος Βιτσαξάκης Μανώλης 3η Γαρεφαλλάκη Γεωργία
ΑΓΟΡΙΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ 1.300 μ.
1ος Βρέτζος Σταύρος 1η Σωμαράκη Μαρία
2ος Τζανάκης Τρύφωνας 2η Βραβορίτη Αλεξάνδρα
3ος Τσολάκης Χρήστος 3η Κουκουράκη Κατερίνα

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 4χλμ
Α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΡΟΝΟΣ
01 ΧΑΤΖΑΚΗΣ-ΚΑΖΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤ. ΕΚΟSUNLLYS 1ος ΓΕΝΙΚΗΣ 11΄53
02 ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΟΦΗ 1ος 50 ΑΝΩ 12΄10
03 ΚΑΜΠΑΞΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΜΚ 1ος 40-49 12’54
04 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ ΣΜΚ 2ος 50 ΑΝΩ 13’50
05 ΣΙΓΑΝΟΣ ΜΑΡΚΟΣ Afordakos team 1ος 20 -39 14΄00
06 ΜΑΜΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΜΚ 1ος ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ 14΄06
07 ΜΑΝΤΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΜΕΣΑΡΑ 2ος 40-49 14΄09
08 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΑΚΗΣ ΑΒΡΑΑΜ ΣΜΚ 2ος 20-39 14΄18
09 ΑΧΛΑΤΗ ΜΑΡΙΝΑ Afordakos team 1η ΓΕΝΙΚΗΣ 14’46
10 ΜΠΙΤΖΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΜΚ 3Ος 50 ΑΝΩ 14’54
11 ΚΥΠΡΙΩΤΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΔΥΗ 20-39 15’00
12 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΣΜΚ 1η 20-39 15’15
13 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΜΚ 1ος ΛΥΚΕΙΩΝ 15’19
14 ΚΑΡΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 11ο ΛΥΚΕΙΟ 2ος ΛΥΚΕΙΩΝ 15’27
15 ΜΕΤΑΞΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 2ος ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ 15΄38
16 ΜΕΝΥΧΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 11ο ΛΥΚΕΙΟ 3ος ΛΥΚΕΙΩΝ 15’49
17 ΠΕΔΙΑΔΙΤΟΥ ΡΕΝΑ Afordakos tim 1η 50 ΑΝΩ 15’54
18 ΚΑΝΕΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΛΛΙΑ 40-49 15’56
19 ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΜΚ 20-39 15’59
20 ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 20-39 16’00
21 ΠΙΤΟΥΛΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 11ο ΛΥΚΕΙΟ ΛΥΚΕΙΩΝ 16΄03
22 ΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΕΞ 20-39 16’20
23 ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞ 20-39 16’21
24 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΕΞ 20-39 16’35
25 ΞΗΡΟΥΧΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΝΕΞ 20-39 16΄56
26 ΧΑΡΙΣΤΑΚΗΣ ΑΡΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ 17’00
27 ΜΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΜΚ 40-49 17’01
28 ΠΟΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞ 20-39 17’08
29 ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΦΗ 50-ΑΝΩ 17’15
30 ΚΟΡΑΣΟΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΕΗ 1η 20-39 17’17
31 ΚΑΛΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΜΚ 50 ΑΝΩ 17΄23
32 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΣΜΚ 40-49 17’30
33 ΚΑΜΠΑΞΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΜΚ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ 17’46
34 ΠΕΤΡΕ ΜΠΕΝ ΣΜΚ 40-49 17΄48
35 ΜΑΜΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ 17΄52
36 ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΕΥΑ ΣΜΚ 2η 20-39 17’52
37 ΒΕΡΓΙΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΕΞ 20-39 17΄58
38 ΚΑΡΑΜΠΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΕΞ 40-49 18΄06
39 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΛΛΙΑ 50 ΑΝΩ 18΄09
40 ΒΡΕΤΖΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΕΞ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ 18΄13
41 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞ 40-49 18΄13
42 ΣΕΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ Afordakos team 3Η 20-39 18’16
43 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΕΞ 20-39 18’24
44 ΚΟΥΤΣΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Afordakos team 50 ΑΝΩ 18΄28
45 ΜΠΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ 18΄30
46 ΣΩΜΑΡΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ ΣΜΚ 40-49 18’43
47 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΕΞ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ 19΄00
48 ΣΠΗΛΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ ΖΑΡΟΣ 40-49 ΓΥΝ 19΄07
49 ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝ ΑΝΕΞ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ 19΄37
50 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΕΞ 20-39 19΄39
51 ΣΕΡΠΕΤΣΙΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΜΚ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ 19΄42
52 ΣΕΡΠΕΤΣΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΜΚ 20-39 19΄43
53 ΓΑΡΕΦΑΛΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ 19΄46
54 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ ΣΜΚ ΛΥΚΕΙΩΝ 19΄48
55 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΝΕΞ 40-49 19΄55
56 ΚΑΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΕΞ 20-39 19΄58
57 ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΣΜΚ 40-49 20΄07
58 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΝΕΞ 40-49 20΄12
59 ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΜΚ 40-49 20΄23
60 ΜΠΕΛΙΒΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΛΙΑ 50 ΑΝΩ 20΄55
61 ΚΑΝΕΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΜΑΛΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ 21’10
62 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΕΞ 20-39 21΄10
63 ΜΠΕΤΥ ΦΛΟΡΑ ΣΜΚ 50 ΑΝΩ 21΄16
64 ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΕΞ 40-49 21΄16
65 ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΜΚ 50 ΑΝΩ 21΄27
66 ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΜΚ 40-49 21΄31
67 ΚΑΜΠΑΞΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΜΚ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ 21΄52
68 ΜΟΝΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΜΚ 40-49 21΄57
69 ΜΠΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΕΞ 40-49 22΄15
70 ΠΑΧΙΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ ΑΝΕΞ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ 22΄18
71 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΣΟΥΛΑ ΣΜΚ 40-49 23’02
72 ΒΡΑΒΩΡΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞ 40-49 23’08
73 ΓΑΓΓΙΟΛΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΝΕΞ 20-39 23’08
74 ΚΩΣΤΑΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΕΞ 40-49 23’10
75 ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΝΕΞ 40-49 23’10
76 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΝΕΞ 40-49 23’17
77 ΦΛΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΕΞ 40-49 23’23
78 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΕΞ 40-49 23’23
79 ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΔΥΗ 20-39 23’37
80 ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞ 20-39 23’39
81 ΜΑΡΚΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΜΚ 40-49 23΄40
82 ΣΠΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΕΞ 40-49 23’41
83 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΝΕΞ 40-49 23’41
84 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΕΞ 20-39 23΄42
85 ΠΛΟΥΜΗ ΑΡΓΥΡΩ ΣΜΚ 50ΑΝΩ 24΄08
86 ΑΘΟΥΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΕΞ 40-49 24΄13
87 ΓΕΝΕΤΖΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΥΚ 50 ΑΝΩ 24΄32
88 ΚΑΛΛΙΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞ 40-49 24’42
89 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡ ΑΝΕΞ 20-39 25’00
90 ΤΖΑΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ 25΄08
91 ΨΩΜΑ ΜΑΡΙΑ ΑΝΕΞ 20-39 26’09
92 ΣΙΔΕΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΕΞ 50 ΑΝΩ 27’08
93 ΚΟΥΤΣΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΕΞ 40-49 27’21
94 ΠΑΤΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΑΝΕΞ 20-39 28΄24
95 ΠΛΆΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΕΞ 50 ΑΝΩ 29΄51
96 ΜΠΑΓΛΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ 30’30
97 ΛΑΦΝΟΥΝ ΑΔΑ ΑΝΕΞ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ 30-31
98 ΛΑΦΝΟΥΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΕΞ 50- ΑΝΩ 30’32
99 ΤΡΙΑΛΩΝΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΑΝΕΞ 20-39 30΄41
100 ΖΕΡΒΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ 30΄45
101 ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΑΚΗΣ ΔΗΜ ΟΥΚ 50-ΑΝΩ 31΄41
102 ΜΑΥΡΑΚΑΚΗ ΑΓΑΠΗ ΣΜΚ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ 31’43
103 ΚΕΛΑΙΔΩΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΝΕΞ 20-39 31’50
104 ΚΙΥΠΡΙΩΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΕΞ 20-39 31’52
105 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 13Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ 31’52

Μοιραστείτε αυτό το άρθρο

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • Digg
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS

Άρθρα που ίσως σας ενδιαφέρουν:

  • Δεν βρέθηκαν σχετικά άρθρα

Τα σχόλια σας

comments

Leave a Comment


5 − = 3

Email
Print
WP Socializer Aakash Web