Αποτελέσματα Πανελληνίου Πρωταθλήματος ΜΤΒ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑΣ (TEAM RELAY)

Νο ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΤΕΛ ΧΡΟΝΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ
1 Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ Ν.Κ. 1:17:57
1 ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 18:27:00
2 ΚΑΛΛΙΒΡΕΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 17:50:00
3 ΣΥΝΤΖΑΝΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 24:57:00
4 ΚΑΚΑΒΕΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 16:43:00

2 Β.Α.Ο. 1:18:22
1 ΛΟΥΤΖΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 18:59:00
2 ΤΣΟΡΤΟΥΚΤΣΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 18:11:00
3 ΔΑΓΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ 24:04:00
4 ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 17:08:00

3 Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 1:18:56
1 ΠΑΣΧΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 18:29:00
2 ΠΛΕΣΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 21:33:00
3 ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19:38:00
4 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 19:16:00

4 Π.Ο.ΒΕΛΟΣ 1:21:48
1 ΚΟΥΡΜΠΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 18:25:00
2 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 24:48:00
3 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 21:23:00
4 ΜΕΤΑΛΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 17:12:00

5 Α.Ο.ΘΗΣΕΑΣ 1:25:26
1 ΒΑΣΙΛΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 18:08:00
2 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ,ΘΕΟΦΙΛΟΣ 22:43:00
3 ΛΕΠΕΝΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΕΙΡΗΝΗ 27:04:00
4 ΠΑΡΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 17:31:00

6 Α.Γ.Σ. ΣΙΘΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1:26:17
1 ΚΟΥΣΟΥΤΖΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 19:45:00
2 ΚΟΥΣΟΥΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 21:39:00
3 ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 24:57:00
4 ΣΑΡΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 19:56:00

7 Π.Ο.Η. ΚΑΣΤΡΟ 1:31:35
1 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18:29:00
2 ΣΑΡΤΖΕΤΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 20:05:00
3 ΚΟΥΝΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 22:48:00
4 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ ΑΣΗΜΙΝΑ 20:21:00

8 Α.Π.Σ.ΜΑΧΗΤΗΣ ΣΕΡΡΩΝ 1:31:41
1 ΒΑΒΑΤΖΙΑΝΗ ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΑ 30:19:00
2 ΑΓΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 23:36:00
3 ΧΟΡΤΟΜΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 18:45:00
4 ΓΚΟΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19:01:00

9 Α.Ο.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Χ. 1:33:27
1 ΜΠΟΥΝΙΑΛΕΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 22:52:00
2 ΑΤΖΕΜΗΣ ΜΙΧΑΗΛ,ΑΛΚΙΝΟΟΣ 22:55:00
3 ΓΚΙΛΙΤΣΑ ΣΟΦΙΑ 27:29:00
4 ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 20:11:00

10 Α.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ 1:36:17
1 ΚΑΤΣΙΚΑΡΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 18:54:00
2 ΤΟΥΡΛΟΥΜΟΥΣΗ ΠΑΥΛΙΝΑ 33:44:00
3 ΣΑΡΑΪΔΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19:52:00
4 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 23:40:00

11 Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1:39:58
1 ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 23:11:00
2 ΣΟΥΛΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ – ΝΙΚΟΛΕΤΑ 28:48:00
3 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 24:28:00
4 ΝΤΑΝΟΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 23:31:00

12 Π.Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 2:03:58
1 ΣΥΡΙΓΟΣ ΟΡΦΕΑΣ 18:44:00
2 ΣΑΛΠΑΔΗΜΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 20:36:00
3 ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 26:15:00
4 ΜΠΑΡΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΗ 58:23:00

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ CROSS COUNTRY ΑΝ∆ΡΩΝ

A/A A.M No UCI CODE ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΧΡΟΝΟΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑ∆ΟΣ
1 ΗΛΙΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ Π.Σ ΚΡΟΝΟΣ 1:39:42
2 ΑΝΤΩΝΙΑ∆ΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ Π.Σ ΚΡΟΝΟΣ 1:41:25
3 ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Π.Σ ΚΡΟΝΟΣ 1:47:08
4 ΠΕΤΡΙ∆ΗΣ ΘΕΟ∆ΩΡΟΣ Α.Ο ΠΑΡΑ∆ΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡ. 1:48:12
5 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 1:49:39
6 ΒΡΟΧΙ∆ΗΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ Α.Σ.ΧΙΛΙΑ ∆ΕΝΤΡΑ 1:50:05
7 ΣΑΡΑΪ∆ΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Σ.ΠΡΩΤΕΑΣ 1:52:15
8 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Ο ΠΑΤΡΩΝ 1:53:25
9 ΤΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Σ.ΧΙΛΙΑ ∆ΕΝΤΡΑ 1:54:14
10 ΧΑΣΑΠΙ∆ΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Σ.ΧΙΛΙΑ ∆ΕΝΤΡΑ – 1 ΣΤΡΟΦΗ
11 ΣΥΜΕΛΙ∆ΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Σ.ΧΙΛΙΑ ∆ΕΝΤΡΑ – 1 ΣΤΡΟΦΗ
12 ΠΑΡΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Ο ΘΗΣΕΑΣ – 1 ΣΤΡΟΦΗ
13 ΜΠΑΞΕΒΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ Π.Γ.Σ ΛΑΡΙΣΑΣ – 1 ΣΤΡΟΦΗ
14 ΚΟΥΡΜΠΕΤΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΗΣ Π.Ο.ΒΕΛΟΣ – 1 ΣΤΡΟΦΗ
15 ΚΑΚΑΒΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ Ν.Κ. – 1 ΣΤΡΟΦΗ
16 ∆ΑΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ – 1 ΣΤΡΟΦΗ
17 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ – 1 ΣΤΡΟΦΗ
18 ΜΠΑΤΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Π.Γ.Σ ΛΑΡΙΣΑΣ – 1 ΣΤΡΟΦΗ
19 ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ ∆ΗΜΗΤΡΗΣ Α.Σ.ΧΙΛΙΑ ∆ΕΝΤΡΑ – 1 ΣΤΡΟΦΗ
20 ΧΟΡΤΟΜΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α.Π.Σ ΜΑΧΗΤΗΣ ΣΕΡΡΩΝ – 1 ΣΤΡΟΦΗ
21 ΟΡΦΑΝΟΥ∆ΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ Ν.Κ. – 2 ΣΤΡΟΦΕΣ
22 ΡΟΒΑΚΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΗΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ Ν.Κ. – 2 ΣΤΡΟΦΕΣ
23 ΜΠΑΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ Ν.Κ. – 2 ΣΤΡΟΦΕΣ
24 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ Π.Ο ΠΑΤΡΩΝ – 2 ΣΤΡΟΦΕΣ
25 ΚΟΥΤΜΕΡΙ∆ΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Α.Σ.ΧΙΛΙΑ ∆ΕΝΤΡΑ – 2 ΣΤΡΟΦΕΣ
26 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Σ.ΠΡΩΤΕΑΣ – 2 ΣΤΡΟΦΕΣ
27 ΣΚΟΡ∆ΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ – 2 ΣΤΡΟΦΕΣ
28 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΟ∆ΗΛΑΤΟ∆ΡΟΜΟΣ – 2 ΣΤΡΟΦΕΣ
29 ΜΥΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.Ε.Κ – 2 ΣΤΡΟΦΕΣ
30 ΠΟΤΑΜΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Π.Ο ΠΑΤΡΩΝ – 2 ΣΤΡΟΦΕΣ
31 ΚΟΡΤΣΙ∆ΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ Ν.Κ. – 2 ΣΤΡΟΦΕΣ
32 ΝΤΕΓΙΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α.Ε.Κ – 3 ΣΤΡΟΦΕΣ
33 ΝΙΚΟΛΟΥΖΟΣ ΣΠΥΡΙ∆ΩΝ Α.Π.Ο.ΚΟΡΩΠΙΟΥ – 3 ΣΤΡΟΦΕΣ
34 ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α.Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.ΧΑΙ∆. – 3 ΣΤΡΟΦΕΣ
35 XAΪ∆ΕΜΕΝΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ Ν.Κ. – 3 ΣΤΡΟΦΕΣ
36 ΚΑΛΑΜΠΟΚΑΣ ΑΝ∆ΡΕΑΣ Α.Π.Σ.ΑΤΛΑΣ – 3 ΣΤΡΟΦΕΣ
37 ΨΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ Α.Ε.Κ – 3 ΣΤΡΟΦΕΣ
38 ΠΕΤΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α.Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.ΧΑΙ∆. – 3 ΣΤΡΟΦΕΣ
39 ΚΟΥΠΑΡΤΣΙΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ Ν.Κ. – 3 ΣΤΡΟΦΕΣ
40 ΠΟΛΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α.Π.Ο.ΚΟΡΩΠΙΟΥ – 3 ΣΤΡΟΦΕΣ
41 ΤΣΟΥΛΟΥΧΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Σ.ΞΑΝΘΗΣ Ο ΠΗΓΑΣΟΣ – 3 ΣΤΡΟΦΕΣ
42 ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Σ.ΠΡΩΤΕΑΣ – 3 ΣΤΡΟΦΕΣ
43 ΜΟΛΛΑ AMET ΑΛH ΟΓΛΟΥ ΧΑΡΟΥΝ ΠΕΛΟΤΟΝ Π.Ο. ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
44 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΛΟΤΟΝ Π.Ο. ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
45 ΚΟΥΜΠΑΡΕΛΟΣ ∆ΗΜΗΤΡΗΣ ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
46 ΜΕΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Α.Ε.Κ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
47 ΛΙΟΥΡΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.Π.Σ.ΑΤΛΑΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
48 ΑΜΟΥΤΖΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Β.Α.Ο. ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
49 ∆ΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Ο ΘΗΣΕΑΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
50 ΚΑΝΤΖΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΠ.Τ.ΤΡ.Ο ΙΠΠΟΚΛΗΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
51 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΙΟΡ∆ΑΝΗΣ Π.Σ.ΞΑΝΘΗΣ Ο ΠΗΓΑΣΟΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
52 ΣΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ Α.Ο.∆ΟΞΑ ΠΕΥΚΗΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
53 ΒΛΑΣΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ο.Φ.Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
54 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
55 ΖΕΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π.Γ.Σ ΛΑΡΙΣΑΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
56 ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΦΩΤΙΟΣ Α.Π.Ο.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
57 ΑΤΖΑΜΠΟΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
58 ∆ΟΥΒΕΝΤΖΙ∆ΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Π.Σ.ΠΤ. “ΑΣΣΟΣ” ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
59 ΘΕΟ∆ΩΡΙ∆ΗΣ ΘΟ∆ΩΡΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΖΑΛΑΓΚΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΣ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ∆ΕΝ ΕΚΚΙΝΗΣΕ
ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Ο ΘΗΣΕΑΣ ∆ΕΝ ΕΚΚΙΝΗΣΕ
ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΕΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ∆ΕΝ ΕΚΚΙΝΗΣΕ
ΚΑΤΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.Ο ΘΗΣΕΑΣ ∆ΕΝ ΕΚΚΙΝΗΣΕ
ΣΟΥΒΑΤΖΟΓΛΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Α.Π.Σ.ΑΤΛΑΣ ∆ΕΝ ΕΚΚΙΝΗΣΕ
ΚΙΡΠΟΥΙΚΗΣ ΑΡΣΕΝΙΟΣ Β.Α.Ο. ∆ΕΝ ΕΚΚΙΝΗΣΕ
ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Β.Α.Ο. ∆ΕΝ ΕΚΚΙΝΗΣΕ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙ∆ΩΝ Α.Ο ΘΗΣΕΑΣ ∆ΕΝ ΕΚΚΙΝΗΣΕ
ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Σ.Κ. “ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ” ∆ΕΝ ΕΚΚΙΝΗΣΕ
ΒΑΣΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΣ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ∆ΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ
ΦΑΡΜΑΚΟΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.Σ.ΠΡΩΤΕΑΣ ∆ΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ CROSS COUNTRY ΓΥΝΑΙΚΩΝ





A/A A.M No UCI CODE ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΧΡΟΝΟΣ
1 Γ1045 66 GRE19950615 ΜΟΥΚΑ ΕΙΡΗΝΗ Α.Ο.ΘΗΣΕΑΣ 01:29:11
2 Γ1148 65 GRE19900208 ΠΛΕΣΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Α.Σ.Ο.ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 01:32:12
3 Γ1916 68 GRE19930729 ΔΑΓΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ B.A.O. 01:44:33
4 Γ1815 67 GRE19710729 ΒΑΡΔΑΝΙΔΟΥ ΔΟΜΝΑ Α.Σ.1000 ΔΕΝΤΡΑ 01:45:34
5 Γ2401 78 GRE19760504 ΣΥΝΤΖΑΝΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ Ν.Κ. 01:45:51
6 Γ1621 71 GRE19910202 ΦΑΣΟΗ ΒΑΡΒΑΡΑ Α.Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.ΧΑΙΔ. -1 ΣΤΡΟΦΗ
7 Γ2343 72 GRE19871029 ΓΚΙΛΙΤΣΑ ΣΟΦΙΑ Α.Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.ΧΑΙΔ. -1 ΣΤΡΟΦΗ
8 Γ1769 70 GRE19840412 ΛΕΠΕΝΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΕΙΡΗΝΗ Α.Ο.ΘΗΣΕΑΣ -1 ΣΤΡΟΦΗ
9 Γ2200 69 GRE19850726 ΤΕΡΖΗ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο -1 ΣΤΡΟΦΗ
10 Γ1256 76 GRE19891019 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ ΑΣΗΜΙΝΑ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ -1 ΣΤΡΟΦΗ
11 Γ1981 79 GRE19711201 ΣΤΡΑΤΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο – 2 ΣΤΡΟΦΕΣ
12 Γ1200 73 GRE19920717 ΣΟΥΡΛΑΤΖΗ ΑΝΝΑ Α.Π.Ο.ΚΟΡΩΠΙΟΥ – 2 ΣΤΡΟΦΕΣ
13 Γ2030 74 GRE19940207 ΒΑΒΑΤΖΙΑΝΗ ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΑ Α.Π.Σ.ΜΑΧΗΤΗΣ ΣΕΡΡΩΝ – 2 ΣΤΡΟΦΕΣ
14 Γ589 80 GRE19690815 ΣΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – 2 ΣΤΡΟΦΕΣ
15 Γ154 75 GRE19680826 ΜΠΑΡΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΗ Π.Α.Σ ΕΡΜΗΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΓΚ
16 Γ2206 77 GRE19840521 ΡΩΜΑΝΙΔΟΥ ΞΕΝΙΑ Π.Σ.ΞΑΝΘΗΣ “Ο ΠΗΓΑΣΟΣ” ΕΓΚ

-

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ CROSS COUNTRY ΕΦΗΒΩΝ

A/A A.M No UCI Code ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΧΡΟΝΟΣ
1 13336 10 GRE19970210 ΚΟΥΦΟΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΡΚΟΣ Α.Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡ. 01:10:17
2 14416 3 GRE19960801 ΜΕΤΑΛΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Π.Ο.ΒΕΛΟΣ 01:12:06
3 13723 9 GRE19970725 ΒΑΣΙΛΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α.Ο ΘΗΣΕΑΣ 01:13:50
4 12004 1 GRE19960409 ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Β.Α.Ο 01:15:07
5 13180 15 GRE19970711 ΠΑΠΑΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 01:18:21
6 14567 2 GRE19961213 ΚΑΤΣΙΚΑΡΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Α.Σ.ΠΡΩΤΕΑΣ 01:18:47
7 14025 12 GRE19961005 ΣΑΡTΖΕΤΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 01:21:00
8 12335 13 GRE19970718 ΚΑΛΛΙΒΡΕΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ Ν.Κ. 01:21:05
9 13163 17 GRE19970813 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Σ. Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 01:21:08
10 13805 20 GRE19970621 ΒΡΑΧΑΜΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ Α.Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡ. 01:23:27
11 12839 14 GRE19970218 ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ Ν.Κ. 01:23:50
12 15699 28 GRE19960118 ΓΟΤΟΥΧΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Π.Σ.ΠΤ. “ΑΣΣΟΣ” 01:24:08
13 13881 5 GRE19961219 ΣΑΡΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Α.Γ.Σ.ΣΙΘΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 01:24:31
14 11956 25 GRE19970406 ΣΑΛΠΑΔΗΜΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Π.Α.Σ ΕΡΜΗΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 01:26:22
15 16133 29 GRE19960327 ΜΠΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ.Σ.ΔΥΜΗΣ 01:29:00
16 15210 30 GRE19971007 ΦΡΑΓΚΕΔΑΚΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 01:30:02
17 15131 22 GRE19970823 ΜΠΟΥΝΙΑΛΕΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.ΧΑΙΔ. -1 ΣΤΡΟΦΗ
18 14890 7 GRE19960614 ΧΑΤΖΗΚΑΝΕΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Α.Σ.ΠΡΩΤΕΑΣ -1 ΣΤΡΟΦΗ
19 14771 19 GRE19970722 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΙΕΡΕΜΙΑΣ Α.Γ.Σ.ΣΙΘΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ -2 ΣΤΡΟΦΕΣ
20 13383 24 GRE19971019 ΜΑΤΙΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α.Ο ΘΗΣΕΑΣ -2 ΣΤΡΟΦΕΣ
21 14914 11 GRE19970306 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ -2 ΣΤΡΟΦΕΣ
22 12113 4 GRE19960510 ΛΟΥΤΖΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Β.Α.Ο -2 ΣΤΡΟΦΕΣ
23 15220 21 GRE19970819 ΛΕΙΒΑΔΑΡΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ Α.Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡ. ΕΓΚ
24 15426 27 GRE19970609 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Π.Σ. ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΓΚ
25 16342 26 GRE19970618 ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ Π.Α.Σ ΕΡΜΗΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΓΚ
26 15014 8 GRE19961128 ΚΑΠΠΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Ε.Ο.Σ. ΑΧΑΡΝΩΝ ΕΓΚ
27 15132 23 GRE19970823 ΜΠΟΥΝΙΑΛΕΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.ΧΑΙΔ. ΕΓΚ
28 13161 18 GRE19970312 ΠΑΣΧΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α.Σ. Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ ΕΓΚ
29 12458 16 GRE19960127 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. ΔΕΝ ΕΚΚΙΝΗΣΕ
30 11361 6 GRE19960705 ΖΕΓΚΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. ΔΕΝ ΕΚΚΙΝΗΣΕ

-

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ CROSS COUNTRY ΠΑΙΔΩΝ



A.M No ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΧΡΟΝΟΣ
1 13054 26 ΤΣΟΡΤΟΥΚΤΣΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ Β.Α.Ο 56:11:00
2 13960 2 ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ Ν.Κ. 57:17:00
3 13373 8 ΓΚΟΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Π.Σ ΜΑΧΗΤΗΣ ΣΕΡΡΩΝ 57:25:00
4 15114 49 ΖΙΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ 58:16:00
5 12618 36 ΧΡΙΣΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 58:57:00
6 15469 9 ΚΟΛΟΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γ.Π.Σ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ 58:58:00
7 12823 5 ΣΥΡΙΓΟΣ ΟΡΦΕΑΣ Π.Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 59:03:00
8 13420 28 ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Σ.Ο.ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 59:05:00
9 13131 6 ΝΕΡΑΝΤΖΑΚΗΣ ΦΟΙΒΟΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ Ν.Κ. 59:06:00
10 15936 33 ΛΑΒΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΤΛΑΣ 59:16:00
11 13159 1 ΚΟΥΣΟΥΤΖΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ Α.Γ.Σ.ΣΙΘΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 01:00:33
12 14618 30 ΤΣΙΚΙΝΤΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΤΛΑΣ 01:01:14
13 15055 7 ΝΤΟΚΟΣ ΕΥΘΥΜΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο 01:01:26
14 13764 25 ΚΟΥΡΟΥΚΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Β.Α.Ο 01:03:53
15 15928 12 ΚΑΛΟΝΙΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Π.Σ.ΞΑΝΘΗΣ “Ο ΠΗΓΑΣΟΣ” 01:05:14
16 15236 27 ΠΑΓΚΑΛΤΣΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ Β.Α.Ο 01:06:07
17 15056 45 ΖΟΥΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο 01:06:40
18 15822 52 ΑΓΓΕΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 01:06:40
19 14671 29 ΚΑΙΜΑΣΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α.Σ.Ο.ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 01:06:45
20 13719 42 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ Π.Ο.ΒΕΛΟΣ 01:07:14
21 14355 32 ΦΙΛΕΒ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΤΛΑΣ 01:07:57
22 15562 55 ΜΗΛΙΑΡΑΚΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ Π.Α.Ο.ΦΟΙΝΙΚΑΣ 01:08:09
23 13710 47 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Π.Σ ΜΑΧΗΤΗΣ ΣΕΡΡΩΝ 01:08:09
24 14547 14 ΚΟΥΝΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 01:08:09
25 15868 48 ΑΡΧΟΛΕΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ 01:08:17
26 13718 43 ΜΕΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Π.Ο.ΒΕΛΟΣ 01:09:16
27 15957 10 ΑΤΖΕΜΗΣ ΜΙΧΑΗΛ,ΑΛΚΙΝΟΟΣ Α.Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.ΧΑΙΔ. 01:10:27
28 15032 59 ΤΣΙΜΠΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Ε.Κ.ΑΘΗΝΩΝ 01:10:47
29 12933 15 ΧΡΟΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 01:11:36
30 13160 11 ΚΟΥΣΟΥΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Γ.Σ.ΣΙΘΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 01:12:22
31 13022 35 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 01:12:22
32 14913 39 ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 01:13:00
33 12432 40 ΣΤΑΘΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 01:13:20
34 14499 50 ΚΟΤΟΠΟΥΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ 01:14:23
35 14059 13 ΚΟΥΒΑΡΙΤΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ Ν.Κ. 01:14:23
36 15480 53 ΚΟΥΝΔΟΥΡΟΣ-ΣΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 01:14:23
37 14577 44 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ,ΘΕΟΦΙΛΟΣ Α.Ο ΘΗΣΕΑΣ 01:14:29
38 14438 41 ΚΑΛΟΝΙΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 01:15:01
39 16117 20 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Β.Α.Ο. 01:15:22
40 15421 38 ΝΤΑΝΟΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 01:15:40
41 12626 22 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ Β.Α.Ο 01:15:40
42 14959 58 ΓΟΥΛΕΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α.Σ.ΚΑΡ.”CASTELLO ROSSO” 01:16:39
43 13389 51 ΦΥΤΙΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 01:17:04
44 16356 56 ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Π.Α.Ο.ΦΟΙΝΙΚΑΣ 01:20:49
45 15635 23 ΜΠΙΤΛΟΓΛΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Β.Α.Ο 01:21:17
46 15706 18 ΝΟΔΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Π.Ο.ΚΟΡΩΠΙΟΥ – 1 ΣΤΡΟΦΗ
47 15060 19 ΑΝΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Ο. ΑΘΛΟΣ – 1 ΣΤΡΟΦΗ
48 16127 62 Χ”ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Α.Π.Σ.ΠΤ. “ΑΣΣΟΣ” – 1 ΣΤΡΟΦΗ
49 15848 60 ΓΚΟΓΚΟΤΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Π.Σ.Κ. “ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ” – 1 ΣΤΡΟΦΗ
50 13220 61 ΓΚΑΡΔΙΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α.Ο.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – 1 ΣΤΡΟΦΗ
51 15647 57 ΓΟΥΛΕΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Σ.ΚΑΡ.”CASTELLO ROSSO” – 1 ΣΤΡΟΦΗ
52 15664 31 ΤΑΤΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΤΛΑΣ – 1 ΣΤΡΟΦΗ
53 14506 17 ΛΗΜΝΙΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ – 1 ΣΤΡΟΦΗ
54 15198 16 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ ΕΓΚ
55 13709 46 ΑΓΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.Π.Σ ΜΑΧΗΤΗΣ ΣΕΡΡΩΝ ΕΓΚ
56 14871 37 ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Α.Σ. ΕΓΚ
57 15500 34 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Α.Σ.ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΓΚ
58 14608 54 ΦΡΑΓΓΙΝΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Ο.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΕΓΚ
59 16172 24 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Β.Α.Ο ΕΓΚ

-

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ CROSS COUNTRY Κορασίδων

A/A A.M No ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΧΡΟΝΟΣ
1 Γ1881 96 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Π.Ο.ΒΕΛΟΣ 51:42:00
2 Γ2288 95 ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Π.Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 52:54:00
3 Γ2188 92 ΚΟΥΤΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΤΛΑΣ 54:43:00
4 Γ2058 93 ΒΕΡΝΑΔΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ ΠΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΤΛΑΣ 56:50:00
5 Γ2103 98 ΒΑΣΣΟΥ ΑΝΝΑ Α.Σ.Ο.ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 59:17:00
6 Γ1852 97 ΣΟΥΛΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 01:10:02
7 Γ2182 94 ΤΟΥΡΛΟΥΜΟΥΣΗ ΠΑΥΛΙΝΑ Α.Σ.ΠΡΩΤΕΑΣ 01:12:06
8 Γ1752 91 ΒΟΥΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Π.Σ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ 01:21:20

Μοιραστείτε αυτό το άρθρο

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • Digg
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS

Άρθρα που ίσως σας ενδιαφέρουν:

Τα σχόλια σας

comments

Leave a Comment


9 − 7 =

Email
Print
WP Socializer Aakash Web