Αποτελέσματα Αγώνα Δρόμου με αποκλεισμό Λάρισα

Διασυλλογικός αγώνας δρόμου με αποκλεισμό-ELIMINATION 14.9.2014


Κατηγορία Μίνι μικρά Σύλλογος / Ομάδα
1 ΜΑΛΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΟΚ
2 ΓΛΙΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α.Σ.ΒΟΛΟΥ “ΑΚΡΑΤΟΣ”
3 ΓΟΚΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ
4 ΜΕΛΛΙΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
5 ΠΟΛΥΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Π.Α.Σ.ΠΗΝΕΙΟΣ
6 ΝΤΑΝΟΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
7 ΧΑΤΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Π.Α.Σ.ΠΗΝΕΙΟΣ
8 ΤΕΡΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ
9 ΜΕΛΛΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
10 ΜΠΡΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ
11 ΕΡΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ





Μίνι Μεγάλα

1 ΓΟΥΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ
2 ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Σ.ΒΟΛΟΥ “ΑΚΡΑΤΟΣ”
3 ΔΟΞΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ
4 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α.Σ.ΒΟΛΟΥ “ΑΚΡΑΤΟΣ”
5 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α.Σ.ΒΟΛΟΥ “ΑΚΡΑΤΟΣ”
6 ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
7 ΘΕΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
8 ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ
9 ΓΚΟΓΚΙΝΟΥΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Α.Σ.ΒΟΛΟΥ “ΑΚΡΑΤΟΣ”
10 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
11 ΔΙΔΑΣΚΑΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΟΚ
12 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ
13 ΡΙΖΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ
14 ΑΚΡΙΒΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
15 ΠΑΝΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΟΚ





Μίνι μικρά-μεγάλα κορίτσια

1 ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ
2 ΔΟΞΑΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ
3 ΑΚΡΙΒΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
4 ΓΩΓΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ




Παμπαίδων – Παγκορασίδων-Κορασίδων

1 ΓΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
2 ΣΕΚΛΕΙΖΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ
3 ΚΑΡΑΤΣΙΒΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ -στροφές
4 ΤΣΙΟΥΚΑΝΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Σ.ΒΟΛΟΥ “ΑΚΡΑΤΟΣ” -στροφές
5 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ -στροφές
6 ΝΤΟΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ -στροφές
7 ΤΡΕΜΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ -στροφές
8 ΦΑΤΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ -στροφές
9 ΜΑΡΘΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ -στροφές

ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ -στροφές

ΛΕΛΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ -στροφές

ΜΠΟΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ -στροφές

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΟΚ -στροφές

ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Π.Ο.ΒΕΛΟΣ -στροφές

ΚΟΛΕΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.Α.Σ.ΠΗΝΕΙΟΣ -στροφές
16 ΛΕΚΟΒΙΤΣΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΑΟΚ -στροφές

ΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΑΟΚ -στροφές

ΚΑΠΙΝΑΣ ΜΟΔΕΣΤΟΣ,ΜΟΣΧΟΣ ΠΑΟΚ -στροφές

ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ -στροφές

ΜΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Σ.ΒΟΛΟΥ “ΑΚΡΑΤΟΣ” -στροφές

ΤΑΤΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΟΚ -στροφές

ΤΣΑΒΑΛΙΑ ΖΩΗ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ -στροφές

ΣΟΥΛΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ -στροφές
23 ΜΠΡΟΤΣΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ -στροφές

ΤΕΡΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ -στροφές

ΣΤΑΥΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α.Σ.ΒΟΛΟΥ “ΑΚΡΑΤΟΣ” -στροφές

ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α.Σ.ΒΟΛΟΥ “ΑΚΡΑΤΟΣ” -στροφές

ΧΑΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Π.Α.Σ.ΠΗΝΕΙΟΣ -στροφές

ΣΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π.Α.Σ.ΠΗΝΕΙΟΣ -στροφές





Παίδων-Γυναικών

1 ΖΙΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
2 ΜΗΤΣΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ
3 ΝΤΑΝΟΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ -στροφές
4 ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ -στροφές
5 ΒΟΡΡΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ Α.Σ.ΒΟΛΟΥ “ΑΚΡΑΤΟΣ”" -στροφές
6 ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ -στροφές
7 ΣΕΛΙΒΑΝΩΦ ΠΑΥΛΟΣ Π.Ο.ΒΕΛΟΣ -στροφές
8 ΜΕΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Π.Ο.ΒΕΛΟΣ -στροφές
9 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ -στροφές
10 ΒΛΑΧΟΣΤΕΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΚΩΝ/ΝΟΣ Π.Α.Σ.ΠΗΝΕΙΟΣ -στροφές
11 ΖΩΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΣΚΛΗΠΕΙΟΣ -στροφές
12 ΝΤΟΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ -στροφές
13 ΠΛΕΓΑ ΓΑΒΡΙΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -στροφές
14 ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ -στροφές
15 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Ο.ΒΕΛΟΣ





Εφήβων-Νέων ανδρών-Ανδρών

1 ΜΠΟΥΓΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΝΕΑΠ. ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
2 ΜΠΟΥΓΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΝΕΑΠ. ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
3 ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -στροφές
4 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ VALHALLA SWEDEN -στροφές
5 ΣΥΜΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ -στροφές
6 ΤΣΙΑΝΤΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΠΕΛΟΤΟΝ -στροφές
7 ΣΗΦΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -στροφές
8 ΤΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ -στροφές
9 ΚΛΟΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α.Σ.ΒΟΛΟΥ “ΑΚΡΑΤΟΣ” -στροφές
10 ΜΠΑΞΕΒΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ -στροφές
11 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ -στροφές
12 ΣΟΥΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ -στροφές
13 ΚΑΚΑΕΣ ΒΑΪΟΣ Π.Α.Σ.ΠΗΝΕΙΟΣ -στροφές
14 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Ο.Η ΚΑΣΤΡΟ -στροφές
15 ΚΟΥΤΜΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ -στροφές
16 ΒΑΣΙΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ -στροφές
17 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ -στροφές
18 ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΕΣΑ ΖΩΓΡΑΦΟΥ -στροφές
19 ΠΑΡΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Ο.ΘΗΣΕΑΣ -στροφές
20 ΜΕΤΑΛΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Π.Ο.ΒΕΛΟΣ -στροφές
21 ΓΚΑΛΙΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ -στροφές
22 KYLE KIMBLE Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ -στροφές
23 ΠΕΤΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ -στροφές
24 ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΘΩΜΑΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ -στροφές
25 ΤΣΟΠΟΥΡΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ -στροφές
26 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -στροφές
27 ΚΟΥΤΡΩΤΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ -στροφές
28 ΖΕΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ -στροφές
29 ΚΟΣΜΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Ο.Φ.Π.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -στροφές
30 ΤΣΙΛΙΚΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ -στροφές
31 ΣΑΜΑΡΑΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ Π.Ο.ΒΕΛΟΣ -στροφές
32 ΤΣΑΚΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ -στροφές
33 ΜΠΑΜΠΑΡΑΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Α.Σ.ΠΗΝΕΙΟΣ -στροφές
34 ΠΑΠΠΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ -στροφές





Masters

1 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Ο.ΒΕΛΟΣ
2 ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Π.Ο.ΒΕΛΟΣ
3 ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ -στροφές
4 ΖΩΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ -στροφές
5 ΔΑΛΑΒΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Α.Σ.ΠΗΝΕΙΟΣ -στροφές
6 ΜΠΡΟΥΣΙΩΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.Ο.ΒΕΛΟΣ -στροφές
7 ΚΟΥΡΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ -στροφές
8 ΜΠΑΛΚΟΥΡΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣ Π.Ο.ΛΑΡΙΣΑΣ -στροφές
9 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Ο.ΛΑΡΙΣΑΣ -στροφές
10 ΠΙΣΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Π.Α.Σ.ΠΗΝΕΙΟΣ -στροφές
11 ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Π.Α.Σ.ΠΗΝΕΙΟΣ -στροφές
12 ΤΣΟΤΡΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ -στροφές
13 ΝΤΑΟΥΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Π.Α.Σ.ΠΗΝΕΙΟΣ -στροφές
14 ΠΟΛΥΖΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Π.Α.Σ.ΠΗΝΕΙΟΣ -στροφές
15 ΣΑΚΕΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Π.Ο.ΒΟΛΟΣ -στροφές

Μοιραστείτε αυτό το άρθρο

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • Digg
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS

Άρθρα που ίσως σας ενδιαφέρουν:

Τα σχόλια σας

comments

Leave a Comment


9 + 1 =

Email
Print
WP Socializer Aakash Web