5οι Ορεινοί Αγώνες Νότιας Δίκτης 27 Nοε 2016-Αποτελέσματα

https://results.chronolog.gr/results

Αγώνας 21 χλμ 
ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
a/a ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΡΟΝΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ 606 40-49 1:48:21 ΟΦΗ
2 ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΗΦΑΚΗΣ 628 40-49 1:51:12 Afordakos Team
3 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΚΑΖΑΝΗΣ 611 18-39 1:57:09 ECO SUNLAS
4 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΤΖΙΩΤΗΣ 506 40-49 1:58:08 ΟΦΗ
5 ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΥΛΛΙΓΝΑΚΗΣ 630 18-39 2:00:39 ΣΦΑΚΑ
6 ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΠΡΙΤΖΟΛΑΚΗΣ 601 40-49 2:05:53 ΟΥΚ
7 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ 529 Α 50-59 2:07:08 ΣΜΚ
8 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΠΙΝΘΑΚΗΣ 573 40-49 2:08:35 CRETAN ADVENTURES
9 ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΠΟΚΑΚΗΣ 618 18-39 2:10:21 Ν.Α.Ο.ΣΟΥΔΑΣ ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ
10 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΝΕΛΑΚΗΣ 564 18-39 211:10. ΣΔΥΗ
11 ΑΝΑΣΤΑΣΤΙΟΣ ΛΕΩΝΙΔΗΣ 566 18-39 2:16:22 Rouvas Forest Trail -ΣΜΚ
12 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕΔΙΑΔΙΤΑΚΗΣ 527 18-39 2:16:50 Rouvas Forest Trail -ΣΜΚ
13 ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ 586 18-39 2:17:44 Ο.Κ.Α. ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
14 ΦΙΛΙΠΠΑΣ ΡΟΣΣΑ 543 18-39 2:18:32 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
15 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ 612 40-49 2:18:34 ΣΔΥΗ
16 ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ 599 18-39 2:18:39 ΣΔΥΗ
17 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΜΑΡΑΚΗΣ 603 40-49 2:18:39 ΣΔΥΗ
18 RAPHAEL VAN DEN BROECK 568 Α 60+ 2:18:50 ACA Alken
19 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΣΙΝΑΝΗΣ 513 40-49 2:21:27 ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΕΛΑΙΟΛΑΔΑ
20 ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΜΠΑΣ 538 40-49 2:21:28 ΣΔΥΘ
21 ΝΙΚΟΣ ΔΟΥΡΟΥΝΤΑΚΗΣ 616 40-49 2:22:04 ΣΔΥΧ
22 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΝΕΛΛΟΣ 622 40-49 2:22:07 ΣΔΥΗ
23 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ 589 18-39 2:22:09 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
24 ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΜΑΡΤΙΝΟΒΙΤΣ 597 18-39 2:24:13 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
25 ΜΑΝΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 510 40-49 2:24:45 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
26 ΝΙΚΟΣ ΜΟΥΡΕΛΟΣ 631 Α 60+ 2:25:10 ΟΥΚ
27 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΕΡΟΥΛΗΣ 587 18-39 2:25:39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
28 ΑΒΡΑΑΜ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΑΚΗΣ 512 18-39 2:26:33 ΣΜΚ
29 ΜΑΝΟΣ ΜΕΣΑΡΧΑΚΗΣ 621 18-39 2:26:37 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
30 ΦΩΝΤΑΣ ΣΠΙΝΘΑΚΗΣ 583 40-49 2:27:21 ΕΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-CRETAN ADVENTURES
31 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΡΙΚΛΑΚΗΣ 626 Α 60+ 2:29:12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
32 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ 551 40-49 2:29:21 ΣΔΥΧ
33 ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΚΗΣ 600 40-49 2:30:06 ΑΝΕΒΟΛΕΜΑ
34 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΡΑΓΚΑΚΗΣ 553 40-49 2:30:14 ΣΔΥΗ
35 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΙΤΖΕΣ 580 Α 50-59 2:30:18 ΣΜΚ
36 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΟΛΑΚΗΣ 634 18-39 2:32:00
37 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΝΑΒΑΚΗΣ 602 40-49 2:32:37 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
38 ΣΥΛΒΙΑ ΠΑΚΙΔΗ 578 18-39 2:32:42 Αφορδακος ( Team )
39 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ 534 18-39 2:33:35 ΝΑΟΣ ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ
40 ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΓΕΡΑΚΗΣ 555 18-39 2:34:17 ΣΔΥΡ
41 ΜΑΝΟΣ ΝΕΡΑΤΖΟΥΛΗΣ 590 18-39 2:34:17 KROUSTAS-ALLTERAINRUNNERS
42 ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΑΡΑΚΗΣ 552 18-39 2:34:27 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT
43 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ 582 40-49 2:34:53 ΣΜΚ
44 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 521 40-49 2:37:34 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
45 ΠΑΥΛΟΣ ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ 539 40-49 2:38:28 ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
46 CORNAND EDUAROUS 629 Α 50-59 2:38:39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
47 ΜΠΑΤΣΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 633 18-39 2:39:59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
48 ΑΡΤΕΜΗΣ ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ 571 40-49 2:40:48 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
49 ΡΕΝΑ ΠΕΔΙΑΔΙΤΟΥ 502 Γ 50+ 2:41:40 Ο.Υ.Κ- Αφορδακος ΤΕΑΜ
50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΚΑΣ 531 18-39 2:41:41 ΣΔΥΧ
51 ΝΙΚΟΣ ΦΡΑΓΚΕΔΑΚΗΣ 562 18-39 2:42:46 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
52 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ 503 Α 50-59 2:43:06 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
53 ΜΙΧΑΛΗΣ ΦΙΛΑΝΔΑΡΑΚΗΣ 614 40-49 2:44:43 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
54 ΚΩΣΤΑΣ ΒΕΛΙΒΑΣΑΚΗΣ 620 Α 50-59 2:45:11 ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ – SPORTS DIVISION
55 ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 592 40-49 2:45:27 ΑΝΕΒΟΛΕΜΑ
56 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΑΒΛΑΔΟΡΑΚΗΣ 596 Α 50-59 2:45:27 ΑΝΕΒΟΛΕΜΑ
57 ΔΗΜΗΤΡΑ ΒΙΤΣΑ 514 40-49 2:48:30 ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
58 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΒΡΑΜΑΚΗΣ 594 Α 50-59 2:48:31 ΟΥΚ
59 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΧΑΚΗΣ 595 Α 50-59 2:49:41 ΟΥΚ
60 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ 501 Α 50-59 2:50:22 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT
61 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΛΕΜΑΚΗΣ 511 18-39 2:52:19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
62 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΛΙΟΔΑΚΗΣ 545 18-39 2:54:08 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
63 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 593 Α 50-59 2:55:39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
64 ΜΑΝΩΛΗΣ ΧΑΤΖΑΚΗΣ 542 40-49 2:55:41 ΣΔΥΗ
65 ΜΑΝΟΣ ΜΠΙΤΣΑΚΗΣ 576 18-39 2:56:27 Marteamnos
66 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ 570 18-39 2:56:56 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
67 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΒΒΑΚΗΣ 554 18-39 2:56:56 ΣΔΥΡ
68 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΒΑΡΟΥΧΑΣ 533 40-49 2:57:05 ΣΔΥΡ
69 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΕΟΝΤΑΡΑΚΗΣ 540 40-49 2:58:08 ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
70 FLORA BETI 608 Γ 50+ 2:58:28 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
71 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΛΙΑΡΟΥ 591 18-39 3:00:42 ΣΔΥΗ
72 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΗΛΙΑΚΗΣ 548 40-49 3:00:43 A.O.KYDON
73 ΕΛΕΝΗ ΨΑΡΑΔΑΚΗ 563 18-39 3:04:50 ΟΥΚ
74 ΜΑΡΙΟΣ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ 537 18-39 3:08:01 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
75 ΑΓΓΕΛΟΣ ΖΑΓΚΛΗΣ 627 18-39 3:09:15
76 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΡΚΑΚΗΣ 609 Α 50-59 3:09:3 Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
77 ΜΑΡΚΟΣ ΜΕΤΑΞΑΚΗΣ 613 18-39 3:10:57 ΣΔΥΗ
78 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ 505 40-49 3:13:11 ΣΔΥΧ
79 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 508 40-49 3:13:41 ΣΔΥΧ
80 ΝΙΚΟΣ ΠΟΥΡΣΑΛΙΔΗΣ 536 18-39 3:15:38 ΣΔΥΗ
81 ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΡΟΥΔΑΚΗΣ 509 40-49 3:16:07 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
82 ΕΛΕΝΗ ΣΤΑΓΑΚΗ 581 18-39 3:16:20 ΣΔΥΧ
83 ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΡΟΥΧΑΚΗΣ 544 18-39 3:19:37 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
84 ΙΩΣΗΦ ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ 610 18-39 3:24:09 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
85 ΡΑΝΙΑ ΤΕΛΙΟΠΟΥΛΟΥ 569 Γ 50+ 3:24:41 ΣΔΥΧ
86 ΚΩΣΤΑΣ ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ 561 40-49 3:25:26 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
87 ΧΑΡΗΣ ΒΑΡΑΝΑΚΗΣ 504 Α 50-59 3:27:25 Ο.Υ.Κ
88 ΝΙΚΟΣ ΣΟΥΛΙΤΖΗΣ 632 18-39 3:27:26 Ο.Υ.Κ
89 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 617 40-49 3:33:46
90 ΜΑΡΙΕΛΛΑ ΜΠΟΛΑΝΗ 522 18-39 3:35:44 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
91 ΙΩΑΝΝΑ ΜΠΑΡΜΠΕΤΣΕΑ 615 18-39 3:36:49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
92 ΠΕΤΡΟΣ ΒΑΣΑΚΟΣ 598 Α 50-59 3:39:47 ΟΥΚ
93 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 625 18-39 3:44:32 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
94 ALEXIS LAFNOUN 572 Α 50-59 3:46:57 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
95 ΜΟΝΙΚΑ ΟΤΤΕΝ 577 40-49 3:55:0 Milatos Running Team
96 ΣΕΝΤΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 623 Α 50-59 >> 4:00:00 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
97 ΓΑΙΤΑΝΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 541 40-49 >>4:00:00 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No ΧΡΟΝΟΣ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ 606 1:48:21
ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΗΦΑΚΗΣ 628 1:51:12
ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΚΑΖΑΝΗΣ 611 1:57:09

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No ΧΡΟΝΟΣ
ΣΥΛΒΙΑ ΠΑΚΙΔΗ 578 2:32:42
ΡΕΝΑ ΠΕΔΙΑΔΙΤΟΥ 502 2:41:40
ΔΗΜΗΤΡΑ ΒΙΤΣΑ 514 2:48:30

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 18-39 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No ΧΡΟΝΟΣ
ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΥΛΛΙΓΝΑΚΗΣ 630 2:00:39
ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΠΟΚΑΚΗΣ 618 2:10:21
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΝΕΛΑΚΗΣ 564 2:11:10

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 18-39 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No ΧΡΟΝΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΛΙΑΡΟΥ 591 3:00:42
ΕΛΕΝΗ ΨΑΡΑΔΑΚΗ 583 3:04:50
ΕΛΕΝΗ ΣΤΑΓΑΚΗ 561 3:16:20

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 40-49 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No ΧΡΟΝΟΣ
ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΤΖΙΩΤΗΣ 506 1:58:08
ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΠΡΙΤΖΟΛΑΚΗΣ 601 2:05:53
ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΠΙΝΘΑΚΗΣ 573 2:08:35

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 50-59 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No ΧΡΟΝΟΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ 529 2:07:08
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΙΤΖΕΣ 580 2:30:18
CORNAND EDUAROUS 629 2:38:39

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 50+ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No ΧΡΟΝΟΣ
FLORA BETI 608 2:58:28
ΡΑΝΙΑ ΤΕΛΙΟΠΟΥΛΟΥ 569 3:24:41

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 60+ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No ΧΡΟΝΟΣ
RAPHAEL VAN DEN BROECK 538 2:18:50
ΝΙΚΟΣ ΜΟΥΡΕΛΟΣ 621 2:25:10
ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΡΙΚΛΑΚΗΣ 626 2:29:12

Αγώνας 6 χλμ
ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
a/a ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No ΧΡΟΝΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 1001 0:27:48 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
2 ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΓΚΑΦΟΥΡΑΚΗΣ 1085 0:27:54 ΟΥΚ
3 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΡΡΑΚΗΣ 1048 0:28:10 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT
4 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕΤΡΑΚΗΣ 1049 0:29:28 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT
5 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΟΥΝΤΑΚΗΣ 1042 0:29:38 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT
6 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗΣ 1066 0:30:01 Π.Ε.Δ.Α.Σ. ΜΙΝΩΣ
7 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ 1047 0:30:26 ΣΔΥΗ
8 HELENA FEDDERSEN 1058 0:30:44 ROUVAS FOREST TRAIL – Σ.Μ.Κ.
9 ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΟΛΑΚΗΣ 1084 0:30:53
10 ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΛΗΡΟΝΟΜΑΚΗΣ 1030 0:31:02 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ ΤΡΤ
11 ΜΑΝΟΣ ΠΛΕΞΟΥΣΑΚΗΣ 1040 0:31:07 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
12 ΜΑΝΩΛΗΣ ΒΑΡΔΑΚΗΣ 1089 0:31:49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
13 ΗΛΙΑΣ ΡΗΓΑΚΗΣ 1088 0:32:01 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
14 ΕΙΡΗΝΗ ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗ 1017 0:32:47 ΣΜΚ
15 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΡΙΓΩΝΗΣ 1077 0:33:33 GYMNASIUM
16 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 1024 0:33:35 SMG IB
17 ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗ 1068 0:34:18 ΟΦΗ
18 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ 1006 0:35:05 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT
19 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 1034 0:35:41 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
20 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 1065 0:37:03 ROAD RUNNERS by Natali
21 ΜΑΡΙΑ ΣΩΜΑΡΑΚΗ 1050 0:37:43 ΣΔΥΗ
22 IGNACIO MOYA 1003 0:37:43 ΣΔΥΧ
23 ΣΑΜΠΡΙΝΑ ΚΟΛΛΕΤ 1023 0:38:06 ΣΔΥΧ
24 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΡΙΟΣ 1053 0:38:37 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
25 ΚΩΣΤΑΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 1045 0:38:38 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
26 ΑΝΤΩΝΙΑ ΓΙΩΤΗ 1035 0:38:47 Σ.Δ.Υ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
27 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ 1072 0:38:48 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
28 ΜΑΝΩΛΗΣ ΓΙΑΠΙΤΖΑΚΗΣ 1014 0:39:17 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
29 ΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ 1036 0:39:54 Ο.Υ.Κ.
30 ΑΘΗΝΑ ΒΑΙΝΑ 1067 0:40:13 Π.Ε.Δ.Α.Σ. ΜΙΝΩΣ
31 ΑΝΘΗ ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ 1059 0:40:17 Roadrunners by Natali
32 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΧΑΤΖΑΚΗ 1064 0:41:06 ROAD RUNNERS by Natali
33 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΡΑΚΑΚΗ 1080 0:41:14
34 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΚΡΑΝΗΣ 1090 0:41:54
36 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ 1026 0:41:55 SMG IB
37 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΟΤΑΚΗ 1025 0:42:07 SMG IB
38 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΙΝΑΚΟΥΛΑΚΗΣ 1073 0:42:44
39 ΜΑΡΙΝΟΣ ΚΟΥΣΟΥΝΗΣ 1069 0:42:50 ΚΑPPA STUDIES
40 ΚΟΣΜΑΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 1032 0:43:28 ARTEMIS FITNESS CLUB
41 ΣΑΜΑΝΘΑ ΜΙΣΟΒΙΤΣ 1004 0:44:13 Λιβυκος
42 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1057 0:45:43 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
43 ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΥΡΙΝΟΥ 1012 0:47:00 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
44 ΜΑΡΙΑ ΣΚΟΥΡΒΟΥΛΙΑΝΑΚΗ 1081 0:47:01
45 ΜΑΡΙΑ ΤΡΙΑΜΑΤΑΚΗ 1070 0:48:04 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
46 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ 1037 0:48:05 KAPPA STUDIES
47 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΟΧΡΙΣΤΙΑΝΑΚΗΣ 1051 0:48:09 KAPPA STUDIES
48 ΝΙΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΚΗΣ 1016 0:48:19 ΣΔΥΧ
49 ΕΥΗ ΠΕΤΡΑΚΗ 1078 0:48:20 ΣΔΥΧ
50 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΛΑΣΣΗΣ 1074 0:49:58 Ο.Υ.ΚΡΗΤΗΣ
51 ISTEN PAPADAKI 1033 0:50:31 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
52 ΕΙΡΗΝΗ ΚΟΡΚΙΔΗ 1018 0:54:00 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
53 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΟΥΡΛΟΥΚΗΣ 1031 0:56:08 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
54 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΒΙΤΣ 1082 0:59:13
55 ΖΩΗ ΠΑΡΑΚΗ 1079 1:00:07 ΣΔΥΧ
56 ADAM LAFNOUN 1039 1:51:24 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΝΙΚΗ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No ΧΡΟΝΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 1001 0:27:48
ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΓΚΑΦΟΥΡΑΚΗΣ 1085 0:27:54
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΡΡΑΚΗΣ 1048 0:28:10

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΕΝΙΚΗ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No ΧΡΟΝΟΣ
HELENA FEDDERSEN 1058 0:30:44
ΕΙΡΗΝΗ ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗ 1017 0:32:47
ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗ 1068 0:34:18

Αγώνας 1000 μ (παιδιά Δημοτικού)
ΑΓΟΡΙΑ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1 ΝΗΣΤΡΗ ΡΕΝΟ
2 ΨΑΡΟΛΟΓΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3 ΒΕΙΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1 ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ
2 ΡΑΠΤΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ
3 ΗΛΙΑΚΗ ΒΑΛΑΝΤΙΝΑ

Μοιραστείτε αυτό το άρθρο

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • Digg
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS

Άρθρα που ίσως σας ενδιαφέρουν:

  • Δεν βρέθηκαν σχετικά άρθρα

Τα σχόλια σας

comments

Leave a Comment


4 + = 10

Email
Print
WP Socializer Aakash Web