Αποτελέσματα 14ου αγώνα δρόμου Πανεπιστημίου Κρήτης

14ος ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ

11-12-2016

ΓΕΝΙΚΟ ΠΙΝΑΚΙΟ ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΥ

-

-

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ  ΗΛΙΚΙΑΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΗΦΑΚΗΣ 4150’’  M40-49
ΣΤΑΥΡΟΣ ΖΑΓΚΑΝΑΣ 4220’’  M40-49
ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΤΖΙΩΤΗΣ 4358’’  M40-49
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ 4753’’  M20-39
ΦΙΛΙΠΠΑΣ ΡΟΣΣΑ 4927’’  M20-39
ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΕΡΠΕΤΣΙΔΑΚΗΣ 4955’’  M40-49
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ 5016’’  M40-49
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΟΛΙΤΑΚΗΣ 5034’’  M40-49
ΜΑΝΩΛΗΣ ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ 51’02’’  M20-39
ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΝΕΛΛΟΣ 5112’’  M40-49
MARK FAIRFIELD 5127’’  M60+
ΑΒΡΑΑΜ ΑΠΟΣΤΟΛΑKAΚΗΣ 5136’’  M20-39
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 5138’’  M40-49
ΝΙΚΟΣ ΚΟΥΒΙΔΗΣ 5141’’  M20-39
ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ 5156’’  M40-49
ΌΛΓΑ ΜΠΑΝΑΧ 52’00’’ W20-49
ΕΙΡΗΝΗ ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗ 5210’’  W20-49
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΑΡΜΙΣΑΚΗΣ 5221’’  M50-59
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΚΗΣ 5259’’  M20-39
ΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ 5311’’  M20-39
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΣΑΤΣΑΚΗΣ 5313’’  M50-59
ΘΟΔΩΡΗΣ ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ 5317’’  M20-39
ΚΩΣΤΑΣ ΒΕΛΙΒΑΣΑΚΗΣ 5342’’  M50-59
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΟΛΑΚΗΣ 53’47’’ M20-39
ΑΘΗΝΑ ΚΕΚΕΛΟΥ 5354’’  W20-49
ΠΑΥΛΟΣ ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ 5439’’  M40-49
ΜΑΝΩΛΗΣ ΔΩΜΑΛΑΚΗΣ 5445’’  M20-39
ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΝΩΛΙΟΥΔΗΣ 55’00’’ M20-39
ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗΣ 5531’’  M20-39
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΚΑΝΕΛΛΗΣ 5539’’  M40-49
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ 5607’’  M20-39
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ 5609’’  M40-49
ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ 5619’’  M40-49
ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΤΖΑΝΟΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 5621’’  M60+
ΜΑΝΘΟΣ ΣΟΥΜΕΛΙΔΗΣ 5623’’  M40-49
ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΤΑΞΑΚΗΣ 5635’’  M20-39
ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 5702’’  M40-49
ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΥΚ 5712’’  M20-39
ΜΑΝΟΣ ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ 5720’’  M20-39
ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ 5754’’  M40-49
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΟΥΝΤΡΑΚΗΣ 5757’’  M20-39
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΜΠΑΤΣΟΣ 5813’’  M50-59
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΤΣΟΠΡΙΝΑΚΗΣ 5818’’  M40-49
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΚΑΚΗΣ 5830’’  M20-39
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 58’42’’ M20-39
ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΡΚΑΚΗΣ 5931’’  M50-59
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ 5943’’  M40-49
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗΣ 1h 0028’’  M40-49
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΥΠΙΟΣ 1h 0040’’  M40-49
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΖΑΜΙΑΚΗΣ 1h 0042’’  M40-49
ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ 1h 0044’’  M20-39
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ 1h 0048’’  M20-39
ΕΥΘΥΜΗΣ ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ 1h 0050’’  M40-49
ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΠΑΠΑΚΑΝΔΕΡΑΚΗΣ 1h 01 14’’  M20-39
ΑΝΝΑ ΛΑΜΠΡΑΚΗ 1h 0119’’  W20-39
ΜΑΡΙΑ ΣΩΜΑΡΑΚΗ 1h 0133’’  W20-49
ΓΙΩΤΗ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1h 0135’’  W20-49
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΠΟΥΑΣ 1h 0158’’  M20-39
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΗΣ 1h 01’59’’ M50-59
ΚΟΤΣΥΦΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1h 02’00’’ M20-39
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΡΤΕΡΟΣ 1h 0208’’  M40-49
ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΖΟΥΡΟΣ 1h 0210’’  M60+
ΧΡΥΣΗ ΤΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗ 1h 0227’’  W50+
ΜΑΝΟΣ ΠΟΥΛΑΚΗΣ 1h 0343’’  M20-39
ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΑΚΑΤΣΙΑΔΗΣ 1h 0351’’  M40-49
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΥΒΑΔΑΚΗΣ 1h 0353’’  M40-49
ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ 1h 0356’’  M50-59
ΝΙΚΟΣ ΚΑΤΣΕΝΟΣ 1h 0358’’  M20-39
ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΦΑΝΟΥΡΓΑΚΗΣ 1h 0411’’  M40-49
ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΡΕΛΑΣ 1h 0431’’  M40-49
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ 1h 0437’’  M20-39
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΔΑΜΑΚΗΣ 1h 0441’’  M20-39
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΑΡΕΝΤΗ 1h 0442’’  W20-49
ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΡΟΥΔΑΚΗΣ 1h 0444’’  M40-99
ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ 1h 0507’’  M40-49
ΣΤΑΥΡΟΣ ΞΗΡΟΥΧΑΚΗΣ 1h 0521’’  M20-39
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΥΒΡΙΚΟΣΑΙΟΣ 1h 0558’’  M50-59
ΝΙΚΟΣ ΠΛΕΣΣΑΣ 1h 0647’’  M20-39
ΓΑΡΔΕΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1h 07’00’’ M20-39
ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1h 0708’’  M40-49
ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ 1h 0719’’  M20-39
ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΕΛΑΣ 1h 0735’’  M20-39
ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΘΗΝΑΙΟΥ 1h 0737’’  M20-39
ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΙΔΗΣ 1h 0744’’  M50-59
ΚΛΕΑΝΘΗ ΛΑΚΙΩΤΑΚΗ 1h 0750’’  W20-49
ΘΑΝΟΣ ΚΕΙΟΣ 1h 0842’’  M20-39
ΑΛΚΗΣ ΒΕΝΕΡΗΣ 1h 0923’’  M50-59
ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ 1h 0928’’  W20-49
ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1h 0930’’  M20-39
ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ 1h 0934’’  M20-39
ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΕΙΛΑΔΑΚΗΣ 1h 0936’’  M20-39
ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 1h 1115’’  M50-59
ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΙΔΗΣ- ΛΑΜΠΡΟΥ 1h 1209’’  M50-59
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΙΚΑΚΗΣ 1h 13’00’’  M20-39
ΑΝΔΡΕΑΣ ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ 1h 1333’’  M40-49
ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΡΔΑΒΑΣ 1h 1346’’  M40-49
ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΟΡΜΠΟΥΔΑΚΗΣ 1h 1424’’  M20-39
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ 1h 15’ 12’’  M20-39
ΑΛΕΞΗΣ ΤΖΟΡΜΠΑΤΖΑΚΗΣ 1h 1549’’  M40-49
LUCIA LOPPIENET 1h 1837’’  W20-49
ΘΑΛΕΙΑ ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 1h 1941’’  W20-49
ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΛΑΣΑΚΗΣ 1h 2424’’  M20-39
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 1h 2707’’  M40-49
ΜΑΡΙΑ-ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΕΡΥΣΙΝΑΚΗ 1h 2708’’  W20-49
ΕΥΑΝΘΙΑ ΑΒΡΑΜΑΚΗ 1h 3033’’  W50+

 

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΥ 3km

 

Γενικό Πινάκιο

Θέση Ονοματεπώνυμο Χρόνος Σωματείο  
Παπαγιαννάκης Γιώργος 10’32’’ Ανεξάρτητος
Παπαδογιαννάκης Δημήτρης 10’59’’ Mikro Jim
Αποστολακάκης Αβραάμ 11’10’’ Σ.Μ. Κρήτης
Φανουράκης Γιώργος 11’21’’ Mikro Jim
Πολάκης Γιάννης 13’18’’ Ανεξάρτητος
Μαστοράκης Μάνος 13’18’’ Ανεξάρτητος
Σταυρίδης Αλέξιος 14’15’’ Σ.Μ. Κρήτης
Μαυρικάκης Αντώνης 14’57’’ Γυμνάσιο Γαζίου
Μαυρικάκης Παύλος 14’17’’ Καρδιά Παιδιού

10.

Ξηρουχάκης Σταύρος 15’07’’ Ανεξαρτητος

11.

Παπαδογιαννάκη Μαρία 15’08’’ Μαθήτρια

12.

Φιλιππίδης Άγγελος 15’10’’ Ι.Τ.Ε.

13.

Παπαδάκης Παναγιώτης 15’11’’ Ε.Λ.Κ.Ε.

14.

Loppinet Bendit 15’51’’ Ι.Τ.Ε.

15.

Μαυρωμανωλάκη Βικτωρία 16’08’’ Ιατρική Σχολή

16.

Γερόπουλος Αντώνης 16’32’’ Τμ. Βιολογίας

17.

Γιακουμάκης Μιχάλης 17’24’’ Μαθητής

18.

Μαυρακάκη Ευαγγελία 17’24’’ Μαθήτρια

19.

Γιακουμάκης Οδυσσέας 17’24’’ Μαθητής

20.

Σταυρίδη Ειρήνη 18’01’’ Ανεξάρτητη

21.

Πετούση Βασιλική 18’51’’ Τμ. Κοινωνιολογίας

22.

Μπίλας Απόστολος 20’35’’ Μαθητής

23.

Τσιμπίδου Άννα 20’36’’ Μαθήτρια

24.

Λιουμοβίτς Ντουσάνκα 21’04’’ Παν/μιο Κρήτης

25.

Τσιμπίδης Γιώργος 21’06’’ Ι.Τ.Ε.

26.

Καραγιάννης Μηνάς 21’26’’ Μαθητής

27.

Αντωνιάδης Γιάννης 21’53’’ Τμ. Μαθηματικών

28.

Ταταράκη Μαρία 23’32’’ Παν/μιο Κρήτης

29.

Σηφάκης Νικόλαος 23΄32’’ Παν/μιο Κρήτης

30.

Σηφάκης Νικόλαος Junior 23’32’’ Παν/μιο Κρήτης

31.

Γιακουμάκη Μαρία-Νεφέλη 25’19’’ Τμ. Μαθηματικών

32.

Ζίγκριντ  Άρνς – Αντωνιάδη 26’57’’ Βιβλιοθήκη Π.Κ.

Μοιραστείτε αυτό το άρθρο

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • Digg
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS

Άρθρα που ίσως σας ενδιαφέρουν:

  • Δεν βρέθηκαν σχετικά άρθρα

Τα σχόλια σας

comments

Leave a Comment


+ 3 = 11

Email
Print
WP Socializer Aakash Web