Αποτελέσματα 1ο WHEELS bike shop pista challenge

Με μεγάλη επιτυχία, πραγματοποιήθηκε το διήμερο 21-22/2015, το πρώτο διήμερο ποδηλασίας πίστας, με την επωνυμία ‘’1ο WHEELS bike shop pista challenge’’, με διοργανωτή τον νεοσύστατο Ποδηλατικό Σύλλογο Ρόδου ‘’ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ’’ και συνδιοργανωτές, το ποδηλατικό κατάστημα WHEELS bike shop, την περιφέρεια νοτίου Αιγαίου και την Blue Star Ferries!

Στον αγώνα, που είχε πανελλήνια συμμετοχή αγωνίστηκαν 36 αθλητές και αθλήτριες στις κατηγορίες ανδρών-εφήβων- γυναικών -παίδων- κορασίδων. Τα αγωνίσματα που κλήθηκαν να αγωνιστούν οι αθλητές ήταν τα 200m. ταχύτητας- 500m. ατομικής χρονομέτρησης- τα 1000m. ατομικής χρονομέτρησης- τα 2000m. Pursuit-τα 4000m. Pursuit , scratch και το keirin, ενώ την Κυριακή, μετά το τέλος του προγράμματος υπήρχε και αγώνας open ζευγών team sprint.

Μορφές των αγώνων που ξεχώρισαν, οι αθλητές της εθνικής ομάδας πίστας ταχύτητας Μπρέτας Σωτήρης (AKΡΑΤΟΣ Βόλου) και Στέλιος Αγγελίδης (ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.), ο έφηβος αθλητής της ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ, Σαπλαπδήμος Κώστας, , ο Κυριάκος Παπασταματάκης του Ροδήλιου , οι παίδες αθλητές Κωστάντουρας Κωστας (Διαγόρας) και Καρατζόπουλος Παντελής (ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ).

Ο Ποδηλατικός Σύλλογος Ρόδου ‘’ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ’’ θα ήθελε να ευχαριστήσει: Την περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου για την συνδρομή της στη διοργάνωση, τη BLUE STAR FERRIES, ξενοδοχείο PLAZA κι ιδιαίτερα τον κο Λουκά Γεωργά, την Τοπική επιτροπή Δωδεκανήσου και τον πρόεδρο της κο Αντρέα Χαλκιόπουλο, το εστιατόριο –pizzeria GONDOLA, το σώμα εθελοντών Σαμαρειτών για την πολύτιμη παρουσία τους, τα Ροδίτικα σωματεία Α.Ο. Αθλος Παραδεισίου, Διαγόρας Γ.Σ., ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ , ΠΣΡ ΡΟΔΗΛΙΟΣ, τους αθλητές , προπονητές και παράγοντες τους, για την υποδειγματική αθλητική συμμετοχή και συμπεριφορά στην τέλεση των αγώνων. Επίσης ευχαριστούμε προσωπικά όλο το προσωπικό του δημοτικού σταδίου ΔΙΑΓΟΡΑΣ και τον υπεύθυνο κο Γιώργο Γεσάκη για την άψογη συμβολή τους στην ομαλότατη τέλεση των αγώνων.

Τέλος ένα μεγάλο ευχαριστώ στους κ.κ. Χαλκιόπουλο Αντρέα (πρόεδρος ΤΕΠΔΕ) και Παπασταματάκη Ιωάννη για την χορήγηση του υλικού τέλεσης των αγώνων.

Επόμενη διοργάνωση της ομάδος μας η χρονοανάβαση Πεταλούδων της 26/04/2014.

Ακολουθούν αναλυτικά αποτελέσματα.

200m TAXYTHTAS
ΑΝΤΡΕΣ
1 ΜΠΡΕΤΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΝΤΡΩΝ Α.Σ. ΑΚΡΑΤΟΣ ΒΟΛΟΥ
2 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΝΤΡΩΝ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.
3 ΣΑΛΠΑΔΗΜΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΦΗΒΩΝ Π.Σ.Ρ. Μεσόγειος
4 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΤΡΩΝ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.
5 ΡΗΓΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΑΝΤΡΩΝ Α.Σ. ΑΚΡΑΤΟΣ ΒΟΛΟΥ
6 ΤΣΕΡΕΤΖΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΤΡΩΝ Π.Ο. ΠΑΤΡΩΝ
7 ΚΕΛΕΠΕΡΑΣ ΔΑΝΙΗΛ ΑΝΤΡΩΝ ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ
8 ΣΑΛΠΑΔΗΜΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ Π.Σ.Ρ. Μεσόγειος
9 ΜΠΟΥΣΔΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΤΡΩΝ Α.Ο. ΑΘΛΟΣ
10 ΚΛΟΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΔΡΩΝ Π.Σ.Ρ. Μεσόγειος
11 ΚΟΥΡΟΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΑΝΤΡΩΝ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Σ.Ρ.
12 ΜΑΝΙΚΑΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΤΡΩΝ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Σ.Ρ.
13 ΠΑΡΙΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΦΗΒΩΝ Π.Σ.Ρ. Μεσόγειος
14 ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΝΤΡΩΝ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Σ.Ρ.
. ΠΑΙΔΩΝ
1 ΚΩΣΤΑΝΤΟΥΡΑΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΙΔΩΝ Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ
2 ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΙΔΩΝ Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ
3 ΚΑΡΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΙΔΩΝ Π.Σ.Ρ. Μεσόγειος
4 ΚΕΛΕΠΕΡΑΣ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ
5 ΖΑΝΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Σ.
6 LARSEN ANGELO ΠΑΙΔΩΝ Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ
7 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΑΙΔΩΝ Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ
8 ΑΝΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΑΘΛΟΣ

200m. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡ/ΔΕΛΤΙΟΥ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 MΠΕNTA ΑΝΝΑ ΚΟΡΑΣΙΔΑ Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ 14,400
2 ΚΟΥΡΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΑ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Σ. 15,000
3 ΚΑΡΑΤΖΟΠΟΥΛΟY ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΟΡΑΣΙΔΑ Π.Σ.Ρ. Μεσόγειος 16,000

200m. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡ/ΔΕΛΤΙΟΥ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΠΑΥΛΗ ΑΘΗΝΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ 14,030
200m. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡ/ΔΕΛΤΙΟΥ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΠΑΥΛΗ ΑΘΗΝΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ 14,030

500m. ΠΑΙΔΩΝ
1 ΚΩΣΤΑΝΤΟΥΡΑΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΙΔΩΝ Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ 37,020
2 ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΙΔΩΝ Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ 37,180
3 ΚΕΛΕΠΕΡΑΣ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ 38,710
4 ΚΑΡΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΙΔΩΝ Π.Σ.Ρ. Μεσόγειος 38,910
5 ΑΝΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΑΘΛΟΣ 41,750
6 LARSEN ANGELO ΠΑΙΔΩΝ Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ 42,520
7 ΖΑΝΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Σ. 42,760
8 ΣΑΒΒΙΓΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΑΘΛΟΣ 43,080
9 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΑΙΔΩΝ Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ 43,850
10 ΤΡΙΟΜΑΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΙΔΩΝ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Σ. 49,190

500m. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

1 MΠΕNTA ΑΝΝΑ ΚΟΡΑΣΙΔΑ Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ 41,900
2 ΚΟΥΡΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΑ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Σ. 43,260
3 ΚΑΡΑΤΖΟΠΟΥΛΟY ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΟΡΑΣΙΔΑ Π.Σ.Ρ. Μεσόγειος 45,010
500m. ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 ΠΑΥΛΗ ΑΘΗΝΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ 39,610

1000m. ΑΝΔΡΩΝ-ΕΦΗΒΩΝ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡ/ΔΕΛΤΙΟΥ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΣΑΛΠΑΔΗΜΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΦΗΒΩΝ Π.Σ.Ρ. Μεσόγειος 01:09,9
2 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΝΤΡΩΝ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 01:11,1
3 ΜΠΡΕΤΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΝΤΡΩΝ ΑΚΡΑΤΟΣ Α.Σ. 01:12,3
4 ΚΛΟΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΔΡΩΝ Π.Σ.Ρ. Μεσόγειος 01:15,1
5 ΚΕΛΕΠΕΡΑΣ ΔΑΝΙΗΛ ΑΝΤΡΩΝ ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ 01:15,4
6 ΡΗΓΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΑΝΤΡΩΝ ΑΚΡΑΤΟΣ Α.Σ. 01:17,9
7 ΜΠΟΥΣΔΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΤΡΩΝ Α.Ο. ΑΘΛΟΣ 01:19,4
8 ΚΟΥΡΟΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Σ.Ρ 01:20,9
9 ΠΑΡΙΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΦΗΒΩΝ Π.Σ.Ρ. Μεσόγειος 01:24,4
10 ΑΡΝΑΟΥΤΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ 01:25,1
11 ΚΑΛΑΦΑΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΤΡΩΝ Π.Σ.Ρ. Μεσόγειος 01:26,2
12 ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΝΤΡΩΝ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Σ.Ρ
13 ΣΑΛΠΑΔΗΜΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ Π.Σ.Ρ. Μεσόγειος

STARTING LIST keirin. ΑΝΔΡΩΝ-ΕΦΗΒΩΝ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡ/ΔΕΛΤΙΟΥ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΝΤΡΩΝ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 1
7 ΜΠΡΕΤΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΝΤΡΩΝ Α.Σ. ΑΚΡΑΤΟΣ ΒΟΛΟΥ 2
9 ΣΑΛΠΑΔΗΜΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΦΗΒΩΝ Π.Σ.Ρ. Μεσόγειος 3
10 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΤΡΩΝ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 4
4 ΣΑΛΠΑΔΗΜΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ Π.Σ.Ρ. Μεσόγειος 5
5 ΡΗΓΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΑΝΤΡΩΝ Α.Σ. ΑΚΡΑΤΟΣ ΒΟΛΟΥ 6
2 ΚΛΟΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΔΡΩΝ Π.Σ.Ρ. Μεσόγειος 7
8 ΤΣΕΡΕΤΖΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΤΡΩΝ Π.Ο. ΠΑΤΡΩΝ 8
3 ΜΠΟΥΣΔΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΤΡΩΝ Α.Ο. ΑΘΛΟΣ 9

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2000m. Pursuit ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡ/ΔΕΛΤΙΟΥ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΤΣΑΒΑΡΗ ΕΛΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ Π.Σ.Ρ. Μεσόγειος 02:55,4
2 ΜΗΤΣΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΥΝΑΙΚΑ Π.Ο. ΒΟΛΟΣ 04:01,5

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2000m. Pursuit ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡ/ΔΕΛΤΙΟΥ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 MΠΕNTA ΑΝΝΑ ΚΟΡΑΣΙΔΑ Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ 03:07,2
2 ΚΟΥΡΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΑ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Σ. 03:17,5
3 ΚΑΡΑΤΖΟΠΟΥΛΟY ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΟΡΑΣΙΔΑ Π.Σ.Ρ. Μεσόγειος 03:28,3

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2000m. Pursuit ΠΑΙΔΩΝ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡ/ΔΕΛΤΙΟΥ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΩΣΤΑΝΤΟΥΡΑΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΙΔΩΝ Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ 02:54,6
2 ΚΑΡΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΙΔΩΝ Π.Σ.Ρ. Μεσόγειος 02:58,3
3 ΚΕΛΕΠΕΡΑΣ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ 03:03,7
4 ΑΝΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΙΔΩΝ Α.Ο. ΑΘΛΟΣ 03:08,8
5 ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΙΔΩΝ Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ 03:09,5
6 LARSEN ANGELO ΠΑΙΔΩΝ Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ 03:10,0
7 ΖΑΝΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Σ. 03:13,2
8 ΤΡΙΟΜΑΤΗΣ ΜΗΧΑΛΗΣ ΠΑΙΔΩΝ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Σ. 03:23,5
9 ΣΑΒΒΙΓΚΟΣ ΣΕΡΓΙΟΣ ΠΑΙΔΩΝ Α.Ο. ΑΘΛΟΣ 03:23,7
10 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΑΙΔΩΝ Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ 03:24,5

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 4000m. Pursuit
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡ/ΔΕΛΤΙΟΥ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΤΡΩΝ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Σ.Ρ. 05:07,5
2 ΚΕΛΕΠΕΡΑΣ ΔΑΝΙΗΛ ΑΝΤΡΩΝ ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ 05:14,9
3 ΑΡΝΑΟΥΤΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ 05:28,2
4 ΚΛΟΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΔΡΩΝ Π.Σ.Ρ. Μεσόγειος 05:30,4
5 ΣΑΛΠΑΔΗΜΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ Π.Σ.Ρ. Μεσόγειος 05:36,0
6 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΝΤΡΩΝ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 05:40,6
7 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΡΩΝ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Σ.Ρ. 05:41,7
8 ΜΠΟΥΣΔΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΤΡΩΝ Α.Ο. ΑΘΛΟΣ 05:43,1
9 ΡΗΓΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΑΝΤΡΩΝ Α.Σ ΑΚΡΑΤΟΣ 05:45,8
10 ΜΠΡΕΤΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΝΤΡΩΝ Α.Σ ΑΚΡΑΤΟΣ 05:50,7
11 ΠΑΡΙΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΦΗΒΩΝ Π.Σ.Ρ. Μεσόγειος 05:51,4
12 ΚΟΥΡΟΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Σ.Ρ. 05:51,5
13 ΚΑΛΑΦΑΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΔΡΩΝ Π.Σ.Ρ. Μεσόγειος 05:56,7
14 ΖΑΝΝΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤΡΩΝ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Σ.Ρ. 06:11,8
15 ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΝΤΡΩΝ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Σ.Ρ. 06:18,1
16 ΜΑΝΙΚΑΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΤΡΩΝ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Σ.Ρ.
17 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΡΩΝ ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ

STARTING LIST SCRATCH ΑΝΔΡΩΝ-ΕΦΗΒΩΝ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡ/ΔΕΛΤΙΟΥ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΤΡΩΝ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Σ.Ρ. 1
2 ΣΑΛΠΑΔΗΜΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΦΗΒΩΝ Π.Σ.Ρ. Μεσόγειος 2
3 ΚΛΟΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΔΡΩΝ Π.Σ.Ρ. Μεσόγειος 3
8 ΚΕΛΕΠΕΡΑΣ ΔΑΝΙΗΛ ΑΝΤΡΩΝ ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ 4
4 ΜΠΡΕΤΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΑΣ. ΑΚΡΑΤΟΣ 5
5 ΡΗΓΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΑΣ. ΑΚΡΑΤΟΣ 6
6 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΝΤΡΩΝ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 7
7 ΜΠΟΥΣΔΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΤΡΩΝ ΑΘΛΟΣ 8
9 ΑΡΝΑΟΥΤΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ 9
10 ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΝΤΡΩΝ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Σ.Ρ. 10
11 ΜΑΝΙΚΑΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΤΡΩΝ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Σ.Ρ. 11
12 ΖΑΝΝΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤΡΩΝ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Σ.Ρ. 12

SCRATCH ΠΑΙΔΩΝ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΩΣΤΑΝΤΟΥΡΑΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΙΔΩΝ Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ 1
2 ΚΑΡΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΙΔΩΝ Π.Σ.Ρ. Μεσόγειος 2
3 ΤΣΑΒΑΡΗ ΕΛΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Π.Σ.Ρ. Μεσόγειος 3
4 LARSEN ANGELO ΠΑΙΔΩΝ Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ 4
5 ΣΑΒΒΙΓΚΟΣ ΣΕΡΓΙΟΣ ΠΑΙΔΩΝ Α.Ο. ΑΘΛΟΣ 5
6 ΑΝΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΙΔΩΝ Α.Ο. ΑΘΛΟΣ 6
7 ΜΠΕΝΤΑ ΑΝΝΑ ΚΟΡΑΣΙΔΑ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 7
8 ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΙΔΩΝ Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ 8
9 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΑΙΔΩΝ Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ 9
10 ΚΟΥΡΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΑ ΡΟΔΗΛΙΟΣ


Μοιραστείτε αυτό το άρθρο

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • Digg
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS

Άρθρα που ίσως σας ενδιαφέρουν:

  • Δεν βρέθηκαν σχετικά άρθρα

Τα σχόλια σας

comments

Leave a Comment


3 + = 8

Email
Print
WP Socializer Aakash Web