Νίκη του Ιωαννίδη στον 1ο Αναπτυξιακό Αγώνα Δρόμου Ελευθερίων Θράκης

Αποτελέσματα 1ος Αναπτυξιακός Αγώνας Δρόμου Ελευθερίων Θράκης

1ος ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΩΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΚΟΜΟΤΗΝΗ, 11-5-2014, αποτελέσματα ELITE
Α/Α ΧΡΟΝΟΣ Νο ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΜΑΔΑ
1 3:14:56 7 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ETCETERA-4bikes
2 3:14:56 44 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ Π.Ο.Π.-Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
3 3:15:04 12 ΜΑΛΙΣΙΩΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ Α.Ε.Κ. ΑΘΗΝΩΝ
4 3:15:04 42 ΚΟΥΜΠΕΤΣΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ Π.Ο.Π.-Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
5 3:15:04 28 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΩΝ Π.Α.Ο.
6 3:15:04 10 ΖΕΓΚΛΗΣ ΝΙΚΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ETCETERA-4bikes
7 3:15:04 16 ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΔΡΩΝ Α.Ε.Κ. ΑΘΗΝΩΝ
8 3:15:04 34 ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ
9 3:15:04 40 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΩΝ Π.Ο.Π.-Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
10 3:16:34 37 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΝΔΡΩΝ Π.Ο.Π.-Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
11 3:17:33 33 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ
12 3:17:56 46 ΚΗΠΟΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΔΡΩΝ Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ
13 3:18:12 14 ΝΤΕΓΙΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΔΡΩΝ Α.Ε.Κ. ΑΘΗΝΩΝ
14 3:18:16 11 ΠΑΠΟΥΤΣΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΔΡΩΝ ETCETERA-4bikes
15 3:19:18 47 ΒΑΣΙΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΩΝ Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ
16 3:19:18 49 ΚΟΥΤΜΕΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ
17 3:19:25 18 ΚΑΣΣΙΔΗΣ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ ΕΦΗΒΩΝ Π.Α.Ο.Κ.
18 3:19:25 20 ΞΟΦΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ Π.Α.Ο.
19 3:19:25 17 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΩΝ Π.Α.Ο.Κ.
20 3:19:25 13 ΤΣΟΥΝΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΔΡΩΝ Α.Ε.Κ. ΑΘΗΝΩΝ
21 3:19:25 9 ΔΟΥΒΕΝΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ETCETERA-4bikes
22 3:19:25 2 ΦΩΤΟΔΗΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΔΡΩΝ Ο.Φ.Ν. ΙΩΝΙΑΣ
23 3:19:25 23 ΖΔΡΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΔΡΩΝ Π.Α.Ο.
24 3:20:06 6 ΜΟΛΛΑ ΧΑΡΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ ETCETERA-4bikes
25 3:21:55 48 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ
26 3:21:55 43 ΑΧΤΥΠΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ Π.Ο.Π.-Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
27 3:23:58 53 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΔΡΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
28 3:23:58 4 ΓΚΟΥΧΑΤΣΑΙ ΚΕΝΝΕΤ ΑΝΔΡΩΝ Ο.Φ.Ν. ΙΩΝΙΑΣ
29 3:23:58 51 ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΩΝ Ο ΠΗΓΑΣΟΣ
30 3:23:58 38 ΤΖΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΔΡΩΝ Π.Ο.Π.-Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
31 3:23:58 59 ΠΑΝΔΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
32 3:23:58 58 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
33 3:23:58 35 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ
34 3:23:58 36 ΔΕΛΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ
35 3:24:57 32 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ
36 3:25:20 8 ΓΟΤΟΥΧΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ETCETERA-4bikes
37 3:25:20 45 ΚΛΗΜΗΣ ΛΙΑΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ
38 3:25:27 27 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΔΡΩΝ Π.Α.Ο.
39 3:26:58 54 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
40 3:29:58 22 ΜΠΡΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ Π.Α.Ο.
41 3:29:58 24 ΜΑΡΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ Π.Α.Ο.
42 3:29:58 25 ΚΟΥΤΡΩΤΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ Π.Α.Ο.
43 3:29:58 52 ΝΤΑΛΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
44 3:32:26 29 ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΣ ΜΙΛΤΟΣ ΕΦΗΒΩΝ Π.Α.Ο.
45 3:32:26 30 ΜΠΑΚΑΛΜΠΑΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ
46 3:32:30 5 ΒΛΑΣΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ Ο.Φ.Ν. ΙΩΝΙΑΣ
47 3:32:30 1 ΣΙΓΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΩΝ Ο.Φ.Ν. ΙΩΝΙΑΣ
48 3:33:54 26 ΚΡΙΠΠΕΛ ΜΑΤΤΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ Π.Α.Ο.
49 3:37:36 56 ΘΕΡΑΠΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΝΔΡΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
50 3:39:55 41 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΦΗΒΩΝ Π.Ο.Π.-Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
51 3:39:55 39 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ Π.Ο.Π.-Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
52 3:50:58 3 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ Ο.Φ.Ν. ΙΩΝΙΑΣ
53 4:02:37 57 ΓΚΟΔΟΣΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
54 4:10:12 21 ΜΕΙΝΤΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΩΝ Π.Α.Ο.
55 4:27:13 19 ΛΕΚΟΒΙΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΦΗΒΩΝ Π.Α.Ο.Κ.
DNF
15 ΝΙΝΟΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ Α.Ε.Κ. ΑΘΗΝΩΝ
DNF
31 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ
DNF
50 ΠΑΠΟΥΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΝΔΡΩΝ Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ

-

1ος ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΩΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΚΟΜΟΤΗΝΗ, 11-5-2014, αποτελέσματα open
Α/Α Α/Α ΚΑΤ ΧΡΟΝΟΣ Νο ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΜΑΔΑ ΠΟΛΗ
1 1 3:32:30 230 MATTHEW MILANO 19-29 1000 ΔΕΝΤΡΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
2 2 3:32:30 232 STRAUSS LEVI 19-29 1000 ΔΕΝΤΡΑ THESSALONIKI
3 1 3:32:30 208 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 50+ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΘΗΝΑ
4 1 3:32:30 233 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 30-39
Βεροια
5 3 3:32:30 234 ΚΑΒΟΥΡΤΖΙΚΛΗΣ ΑΘΑΝ. 19-29 ΠΗΓΑΣΟΣ ΞΑΝΘΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
6 2 3:32:30 290 ΚΟΣΜΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 30-39 Οφπι Ιωαννινα
7 1 3:32:30 267 ΣΙΩΠΙΔΗΣ ΚΩΝ. 40-49 ΠΗΓΑΣΟΣ ΞΑΝΘΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
8 3 3:33:54 201 ΦΙΛΙΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘ. 30-39 assos-forbikes Πτολεμαιδα
9 4 3:33:54 214 EKSI CAGRI 19-29 Ebis Edirne – Turkey
10 2 3:33:54 219 ΡΑΝΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 50+ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
11 4 3:33:54 270 ΚΑΛΠΑΞΙΔΗΣ ΚΩΝ. 30-39 velos cycling team thessaloniki
12 1 3:33:54 248 ΠΑΓΚΑΛΤΣΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 15-18 ΒΑΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
13 3 3:33:54 272 ΨΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 50+ - Αλεξανδρουπολη
14 4 3:35:39 237 SIXSMITH PHIL 50+ 1000 ΔΕΝΤΡΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
15 5 3:35:39 263 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝ. 30-39 ΒΕΛΟΣ θεσσαλονικη
16 6 3:35:39 227 ΜΠΡΑΓΙΑΣ ΘΩΜΑΣ 30-39 ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
17 7 3:35:39 205 ΣΠΥΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 30-39 ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ ΑΘΗΝΑ
18 2 3:35:39 207 ΜΑΚΚΑΡ ΠΑΥΛΟΣ 40-49 ΑΕΚ ΑΘΗΝΑ
19 8 3:35:39 279 ΕΥΚΑΡΠΙΔΗΣ ΚΩΝ. 30-39
Δραμα
20 3 3:35:39 211 ΓΑΡΟΥΦΑΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚ. 40-49 FOR BIKES Πτολεμαιδα
21 2 3:35:39 269 ΚΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝ. 15-18 ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
22 4 3:35:39 243 ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓ. 40-49 1000 ΔΕΝΤΡΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
23 9 3:35:39 239 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝ. 30-39 Μαχητες Πευκων Θεσσαλονίκη
24 5 3:37:03 221 ΣΚΑΠΑΡΙΩΤΗΣ ΘΑΝ. 40-49 ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
25 3 3:37:10 268 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΑΙΜΙΛ. 15-18 ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
26 6 3:38:43 231 ALLEN JOE 40-49 1000 ΔΕΝΤΡΑ THESSALONIKI
27 7 3:38:43 236 ΤΣΙΠΛΑΚΗΣ ΒΑΣ. 40-49 ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
28 8 3:38:43 224 ΝΤΟΥΡΑΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡ. 40-49 ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
29 9 3:38:43 244 ΤΣΟΤΡΙΔΗΣ ΒΑΓΓ. 40-49 1000 δενδρα ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
30 10 3:38:43 277 ΦΛΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡ. 30-39 yellow Δραμα
31 10 3:38:43 209 ΧΑΤZΗΚΩΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓ. 40-49 KASIMIS TRAINING ΑΘΥΡΑ ΠΕΛΛΑ
32 4 3:38:43 256 ΚΟΥΡΟΥΚΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝ. 15-18 ΒΑΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
33 5 3:39:07 229 TEYLOR Peterson 19-29 1000 ΔΕΝΤΡΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
34 11 3:40:39 266 ΝΤΑΓΚΑΣ ΔΗΜΟΣΘ. 30-39 ACTION BIKE CLUB ΘΕΣΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
35 12 3:40:39 271 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓ. 30-39 ACTION BIKE CLUB ΘΕΣΝΙΚΗ
36 11 3:40:39 204 ΠΑΠΟΥΤΣΑΣ ΛΕΥΕΤΡΗΣ 40-49 AEK – ΠΕΠΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
37 6 3:43:22 273 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡ. 19-29
Δραμα
38 12 3:45:35 253 ΑΓΟΡΑΣ ΝΙΚΟΣ 40-49 ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
39 13 3:46:55 226 ΣΡΕΚΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 30-39 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΘΗΝΑ
40 14 3:46:55 278 ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 30-39 Ρήσος – Ορεστιάδα Ορεστιάδα
41 5 3:46:55 235 ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣ. 50+ ΠΗΓΑΣΟΣ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗ
42 7 3:46:55 206 ΒΑΓΙΑΝΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 19-29 ΑΕΚ ΑΘΗΝΑ
43 13 3:46:55 242 ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 40-49
ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑΣ
44 14 3:46:55 246 ΑΡΙΦ ΟΓΛΟΥ ΒΟΥΛΕΝΤ 40-49 ΠΗΓΑΣΟΣ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗ
45 6 3:48:01 265 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝ. 50+ ACTION BIKE CLUB ΘΕΣΝΙΚΗ
46 1 3:48:01 245 ΓΑΡΑΓΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
47 15 3:48:27 281 ΤΣΕΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 40-49
Ελευθερούπολη
48 5 3:49:56 213 ΓΚΟΓΚΟΤΣΗΣ ΑΠΟΣΤ. 15-18 ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
49 7 3:50:02 257 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΝ. 50+ 1000 Δέντρα Θεσσαλονίκη
50 8 3:52:54 200 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓ. 50+ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
51 9 3:53:13 291 ΒΟΛΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 50+ Ο.Φ.Π.Ι ΙΩΑΝΝΙΝΑ
52 10 3:53:13 255 ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ ΠΡΟΔΡ. 50+ ΜΑΧΗΤΗΣ ΣΕΡΡΩΝ
53 16 3:53:13 222 ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 40-49 ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
54 17 3:53:13 283 ΚΑΖΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 40-49 ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ ΚΑΒΑΛΑ
55 15 3:55:50 254 ΛΙΑΝΟΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣ 30-39 ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
56 6 3:55:50 223 ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓ. 15-18 assos-forbikes Κοζάνη
57 18 3:59:03 264 ΣΙΜΗΤΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ. 40-49 www.tsias.com ΔΡΑΜΑ
58 19 3:59:03 215 OZTURK YILDIRAY 40-49 EBIS Edirne Turkey
59 11 4:02:49 247 ΚΑΦΑΛΗΣ ΣΤΑΘΗΣ 50+ ΠΗΓΑΣΟΣ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗ
60 16 4:04:50 202 ΠΑΓΩΝΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤ. 30-39 FORTIUS ΕΛΕΟΥΣΑ -ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
61 12 4:06:09 203 ΓΙΔΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 50+ ΒΕΛΟΣ ΚΟΥΦΑΛΙΑ
62 8 4:06:13 217 ERCEVIK EGEMEN 19-29 EBIS Edirne Turkey
63 13 4:10:12 250 ΓΚΙΡΤΖΙΜΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡ. 50+ AMSTERDAM RACING TEAM Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΑ
64 17 4:12:29 276 ΚΑΡΡΑΣ ΤΡΙΑΝΤ. 30-39 AMSTERDAM RACING TEAM
65 18 4:16:23 240 ΠΙΤΣΚΟΣ ΧΡΟΝΗΣ 30-39 - ΔΟΞΑΤΟ
66 19 4:19:10 259 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡ. 30-39
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
67 20 4:19:25 :23 ΠΑΡΤΑΚΕΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡ. 40-49 ΡΗΣΣΟΣ ΕΒΡΟΣ
68 21 4:19:25 238 ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 40-49 ΡΗΣΟΣ ΟΡΕΣΤΑΔΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
69 20 4:20:33 216 ACIL OKAY 30-39 EBIS Edirne Turkey
70 22 4:22:06 282 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜ. 40-49 ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ ΚΑΒΑΛΑ
71 14 4:26:23 252 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡ. 50+ ΠΗΓΑΣΟΣ ΞΑΝΘΗ
72 21 4:27:13 275 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΥΙΔ 30-39
Δράμα
73 23 4:29:55 220 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓ. 40-49 ΘΡΑΚΑΣ ιππέας Κομοτηνη
74 22 4:29:55 225 ΛΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 30-39 ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
75 24 4:38:34 218 ΜΠΑΣΔΑΝΗΣ ΔΗΜ. 40-49 ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
76 25 4:41:21 274 ΓΙΟΣΜΑΣ ΒΑΣΙΛ. 40-49 AMSTERDAM RACING TEAM ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
77 23 4:41:21 260 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ. 30-39
Αλεξανδρούπολη
78 15 4:48:17 210 ΠΕΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 50+ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΘΗΝΑ
79 26 4:51:53 289 ΤΣΟΥΛΕΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 40-49 AMSTERDAM RACING TEAM ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
80 24 4:55:08 286 ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ. 30-39 ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
81 27 4:55:46 258 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞ. 40-49
Αλεξανδρούπολη
82 16 4:55:46 241 ΓΚΟΓΚΙΔΗΣ ΚΩΝ. 50+ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
83 25 4:58:42 285 ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
DNF

212 ΓΙΑΝΝΕΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 15-18 ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ KOMOTHNH
DNF

292 ΚΛΙΑΦΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 15-18 ΠΗΓΑΣΟΣ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗ
DNF

251 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 19-29 AMSTERDAM RACING TEAM Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΑ
DNF

249 ΣΟΥΛΕΜΕΖΗΣ ΓΕΩΡΓ. 30-39 Ρήσσος Ορεστιάδα
DNF

288 ΝΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 30-39 ΒΕΛΟΣ ΝΑΟΥΣΑ
DNF

228 KYLE LΑNSKILO LOWE 40-49 1000 ΔΕΝΤΡΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
DNF

261 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. 40-49
ΒΟΛΟΣ
DNF

280 ΤΣΕΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 40-49 ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ Καβάλα
DNF

262 ΤΟΚΑΛΑΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ. 40-49
Κομοτηνή
DNF

284 ΚΩΦΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 50+
ΚΟΜΟΤΗΝΗ

Μοιραστείτε αυτό το άρθρο

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • Digg
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS

Άρθρα που ίσως σας ενδιαφέρουν:

  • Δεν βρέθηκαν σχετικά άρθρα

Τα σχόλια σας

comments

Leave a Comment


9 − 6 =

Email
Print
WP Socializer Aakash Web