Αποτελέσματα Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Δρόμου Εφήβων, Παίδων, Νεανίδων, Κορασίδων

programma agonon, ποδηλασια, προγραμμα αγωνων, αγωνες ποδηλασια, γυρος ελλαδος, γυρος θεσσαλίας, πανελληνιο πρωταθλημα, mtb, bmx, marathon, πιστα

Αποτελέσματα Αντοχής Εφήβων:

RANK No UCI CODE SURNAME, Name ΤΕΑΜ TIME GAP
1 39 GRE19961005 SARTZETAKIS Marios P.O.H.KASTRO 4:06:06



CHAMPION 2014


2 8 GRE19960705 ZEGKLIS Nikolaos SPARTIATIKOS G.S. 4:07:31 0:01:25
3 5 GRE19970711 PAPASTATHIS Konstantinos SPARTIATIKOS G.S. 4:08:52 0:02:46
4 9 GRE19970725 VASILANTONAKIS Stephanos A.O.THISEAS 4:08:52 0:02:46
5 26 GRE19960118 GOTOUCHIDIS Nikolaos ASSOS 4:08:52 0:02:46
6 12 GRE19970813 GEORGIADIS Georgios A.S.O.PODILATIS 4:10:39 0:04:33
7 3 GRE19970718 KALLIVRETAKIS Dimitrios P.O.C.TALOS 4:10:39 0:04:33
8 40 GRE19960723 THEOTHOROPOULOS Athanasios P.O.PATRON 4:10:44 0:04:38
9 15 GRE19960913 SOULIOS Zisis P.O.KARDITSAS 4:11:31 0:05:25
10 45 GRE19970704 KASSIDIS Aimilianos P.A.O.K. 4:11:36 0:05:30
11 20 GRE19960801 METALLIDIS Christos P.O.VELOS 4:11:36 0:05:30
12 33 GRE19970811 NTOTSIKAS Aristeidis P.A.S.M.ERMHS MARK. 4:14:47 0:08:41
13 17 GRE19960709 FRAGKOULIS Evangelos A.O.AIOLOS 4:16:50 0:10:44
14 4 GRE19970218 PANIGYRAKIS Ioannis P.O.C.TALOS 4:18:09 0:12:03
15 44 GRE19970917 SKINTZIS Dimitrios PELOTON P.O.HR.AT. 4:21:13 0:15:07
16 14 GRE19970917 TERZIS Dimitrios A.S.O.PODILATIS 4:21:13 0:15:07
17 41 GRE19970609 STAMATELOPOULOS Gerasimos P.S.KRONOS 4:21:25 0:15:19
18 28 GRE19960409 BOUKOUVALAS Panagiotis VIZANTINOS A.O. 4:24:40 0:18:34
19 11 GRE19971126 IOANNIDIS Orestis, Stylianos A.S.O.PODILATIS 4:28:30 0:22:24
20 36 GRE19960827 FRASTAS Spyridon P.E.S.A.ASTERAS 4:29:24 0:23:18
21 43 GRE19970414 NALMPANTIS Antonios PELOTON P.O.HR.AT. 4:29:40 0:23:34
22 22 GRE19970621 VRACHAMIS Periklis A.O.PARADISOS 4:32:11 0:26:05
23 21 GRE19970210 KOUFOPANTELIS Markos, Charalampos A.O.PARADISOS 4:35:39 0:29:33
24 38 GRE19970823 BOUNIALETOS Nikolaos A.O.OLIMPIAKOS P.X. 4:37:48 0:31:42
25 34 GRE19971211 DAVARIS Vasileios P.A.S.M.ERMHS MARK. 4:41:15 0:35:09
26 25 GRE19970730 ARNAOUTAKIS Konstantinos APOLLON RODOU 4:41:15 0:35:09
27 18 GRE19971007 FRAGKIADAKIS Iakovos A.O.KIDON CHANION 4:45:13 0:39:07
28 16 GRE19961219 SARRIS Aristeidis A.G.S.SITHON .-1 LAP
29 2 GRE19970307 KALATHAKIS Georgios P.O.C.TALOS .-1 LAP
30 42 GRE19970918 TRIPILAS Ioannis T.P.S.P.PODILATODROMOS .-1 LAP
31 10 GRE19971019 MATIATOS Charalampos A.O.THISEAS .-1 LAP
32 37 GRE19970823 BOUNIALETOS Alexandros A.O.OLIMPIAKOS P.X. .-1 LAP
33 29 GRE19971225 KOKKAS Konstantinos KORINTHIAKOS A.O. .-1 LAP
DNF 19 GRE19970813 GIANNAKOS Ioannis P.O.VELOS DNF
DNF 27 GRE19960510 LOUTZIDIS Andreas VIZANTINOS A.O. DNF
DNF 13 GRE19970312 PASCHOS Stavros A.S.O.PODILATIS DNF
DNF 24 GRE19961213 KATSIKAROS Sotiris A.S.PROTEAS DNF
DNF 23 GRE19960614 CHATZIKANELLOS Aristidis A.S.PROTEAS DNF
DNF 35 GRE19970406 SALPADIMOS Konstantinos P.A.S.M.ERMHS MARK. DNF

Αποτελέσματα Ατομικής Χρονομέτρησης Εφήβων:

RANK No UCI CODE SURNAME, Name ΤΕΑΜ TIME START FINISH TOTAL GAP






TIME TIME TIME
1 15 GRE19960913 SOULIOS Zisis P.O.KARDITSAS 18:33 2:33:00 3:12:55 0:39:55



CHAMPION 2014





2 8 GRE19960705 ZEGKLIS Nikolaos SPARTIATIKOS G.S. 18:35 2:35:00 3:14:58 0:39:58 0:00:03
3 9 GRE19970725 VASILANTONAKIS Stephanos A.O.THISEAS 18:40 2:40:00 3:20:12 0:40:12 0:00:17
4 4 GRE19970218 PANIGYRAKIS Ioannis P.O.C.TALOS 18:38 2:38:00 3:18:28 0:40:28 0:00:33
5 5 GRE19970711 PAPASTATHIS Konstantinos SPARTIATIKOS G.S. 17:56 1:56:00 2:36:34 0:40:34 0:00:39
6 14 GRE19970917 TERZIS Dimitrios A.S.O.PODILATIS 18:37 2:37:00 3:17:56 0:40:56 0:01:01
7 40 GRE19960723 THEOTHOROPOULOS Athanasios P.O.PATRON 18:25 2:25:00 3:06:01 0:41:01 0:01:06
8 33 GRE19970811 NTOTSIKAS Aristeidis P.A.S.M.ERMHS MARK. 17:46 1:46:00 2:27:06 0:41:06 0:01:11
9 20 GRE19960801 METALLIDIS Christos P.O.VELOS 18:31 2:31:00 3:12:25 0:41:25 0:01:30
10 13 GRE19970312 PASCHOS Stavros A.S.O.PODILATIS 18:30 2:30:00 3:11:29 0:41:29 0:01:34
11 45 GRE19970704 KASSIDIS Aimilianos P.A.O.K. 17:47 1:47:00 2:28:44 0:41:44 0:01:49
12 2 GRE19970307 KALATHAKIS Georgios P.O.C.TALOS 17:55 1:55:00 2:36:45 0:41:45 0:01:50
13 28 GRE19960409 BOUKOUVALAS Panagiotis VIZANTINOS A.O. 17:49 1:49:00 2:31:24 0:42:24 0:02:29
14 3 GRE19970718 KALLIVRETAKIS Dimitrios P.O.C.TALOS 18:34 2:34:00 3:16:27 0:42:27 0:02:32
15 36 GRE19960827 FRASTAS Spyridon P.E.S.A.ASTERAS 17:44 1:44:00 2:26:33 0:42:33 0:02:38
16 39 GRE19961005 SARTZETAKIS Marios P.O.H.KASTRO 18:39 2:39:00 3:22:03 0:43:03 0:03:08
17 41 GRE19970609 STAMATELOPOULOS Gerasimos P.S.KRONOS 18:27 2:27:00 3:10:04 0:43:04 0:03:09
18 43 GRE19970414 NALMPANTIS Antonios PELOTON P.O.HR.AT. 17:45 1:45:00 2:28:21 0:43:21 0:03:26
19 12 GRE19970813 GEORGIADIS Georgios A.S.O.PODILATIS 18:26 2:26:00 3:09:28 0:43:28 0:03:33
20 44 GRE19970917 SKINTZIS Dimitrios PELOTON P.O.HR.AT. 17:58 1:58:00 2:41:32 0:43:32 0:03:37
21 35 GRE19970406 SALPADIMOS Konstantinos P.A.S.M.ERMHS MARK. 18:28 2:28:00 3:11:41 0:43:41 0:03:46
22 7 GRE19960127 PAPADOGIANNIS Spyridon SPARTIATIKOS G.S. 18:32 2:32:00 3:16:05 0:44:05 0:04:10
23 6 GRE19960831 ANTONOPOULOS Anastasios SPARTIATIKOS G.S. 18:29 2:29:00 3:13:06 0:44:06 0:04:11
24 38 GRE19970823 BOUNIALETOS Nikolaos A.O.OLIMPIAKOS P.X. 17:52 1:52:00 2:36:09 0:44:09 0:04:14
25 34 GRE19971211 DAVARIS Vasileios P.A.S.M.ERMHS MARK. 17:40 1:40:00 2:24:54 0:44:54 0:04:59
26 16 GRE19961219 SARRIS Aristeidis A.G.S.SITHON 17:42 1:42:00 2:27:15 0:45:15 0:05:20
27 25 GRE19970730 ARNAOUTAKIS Konstantinos APOLLON RODOU 17:50 1:50:00 2:35:17 0:45:17 0:05:22
28 27 GRE19960510 LOUITZIDIS Andreas VIZANTINOS A.O. 18:36 2:36:00 3:21:23 0:45:23 0:05:28
29 10 GRE19971019 MATIATOS Charalampos A.O.THISEAS 17:54 1:54:00 2:41:35 0:47:35 0:07:40
30 19 GRE19970813 GIANNAKOS Ioannis P.O.VELOS 17:51 1:51:00 2:39:37 0:48:37 0:08:42
31 37 GRE19970823 BOUNIALETOS Alexandros A.O.OLIMPIAKOS P.X. 17:41 1:41:00 2:30:23 0:49:23 0:09:28
32 30 GRE19960821 REKKAS Viktoras KORINTHIAKOS A.O. 17:57 1:57:00 2:47:07 0:50:07 0:10:12
33 11 GRE19971126 IOANNIDIS Orestis,Stylianos A.S.O.PODILATIS 17:53 1:53:00 2:45:42 0:52:42 0:12:47
34 46 GRE19961122 DIAMANTOPOULOS David ALEXANDROS P.S. 17:43 1:43:00 2:37:02 0:54:02 0:14:07
DNF 29 GRE19971225 KOKKAS Konstantinos KORINTHIAΚOS A.O.


DNF

Αποτελέσματα Αντοχής Παίδων:

Α/Α ΑΡ.Μ. Νο ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΧΡΟΝΟΣ
1 13960 18 ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 2:46:08



ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ 2014

2 12618 7 ΧΡΙΣΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 2:46:08
3 15489 71 ΓΚΟΥΛΙΑΜΤΖΗΣ ΣΥΜΕΩΝ Π.Σ.Ξ. Ο ΠΗΓΑΣΟΣ 2:46:46
4 13022 5 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 2:47:48
5 12933 45 ΧΡΟΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 2:47:50
6 12823 47 ΣΥΡΙΓΟΣ ΟΡΦΕΑΣ ΠΑΣΜ ΕΡΜΗΣ ΜΑΡΚ. 2:47:50
7 14671 3 ΚΑΙΜΑΣΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 2:47:50
8 13131 17 ΝΕΡΑΝΤΖΑΚΗΣ ΦΟΙΒΟΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 2:47:50
9 14505 44 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 2:47:50
10 13054 13 ΤΣΟΠΤΟΥΚΤΣΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. 2:47:50
11 16172 11 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. 0:48:02
12 15191 27 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ Π.Α.Ο.Κ. 2:49:16
13 15114 70 ΖΙΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ 2:50:31
14 15056 73 ΖΟΥΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο. 2:50:31
15 12432 48 ΣΤΑΘΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΣΜ ΕΡΜΗΣ ΜΑΡΚ. 2:50:31
16 14547 39 ΚΟΥΝΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 2:50:31
17 12568 29 ΜΗΤΣΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π.Α.Ο.ΦΟΙΝΙΚΑΣ 2:50:31
18 15936 31 ΛΑΒΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.Α.Σ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ-ΑΤΛΑΣ 2:50:45
19 14438 50 ΚΑΛΟΝΙΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΣΜ ΕΡΜΗΣ ΜΑΡΚ. 2:50:45
20 14564 57 ΖΩΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Π.Α.Σ.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 2:50:52
21 15469 54 ΚΟΛΟΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γ.Π.Σ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2:51:07
22 13159 23 ΚΟΥΖΟΥΤΖΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ Α.Γ.Σ.ΣΙΘΩΝ 2:52:43
23 12783 19 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Γ.Σ.ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2:53:29
24 14618 34 ΤΣΙΚΙΝΤΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Π.Α.Σ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ-ΑΤΛΑΣ 2:53:29
25 15080 43 ΛΙΟΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 2:53:33
26 14411 25 ΒΟΡΡΕΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Σ.ΒΟΛΟΥ ΑΚΡΑΤΟΣ 2:53:33
27 15421 46 ΝΤΑΝΟΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2:53:44
28 14608 65 ΓΡΑΓΓΙΝΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Ο.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 2:54:06
29 14572 16 ΧΑΤΖΗΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 2:54:58
30 15681 51 ΦΡΙΝΤΖΗΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Ε.Κ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ 2:55:06
31 15480 63 ΚΟΥΝΔΟΥΡΟΣ-ΣΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 2:56:24
32 13986 15 ΚΑΝΟΥΠΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 3:00:12
33 14459 2 ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 3:00:12
34 15060 61 ΑΝΤΩΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Ο.ΑΘΛΟΣ 3:00:12
35 15868 35 ΑΡΧΟΛΕΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ Π.Ε.Σ.Α.ΑΣΤΕΡΑΣ 3:00:40
36 14499 69 ΚΟΤΟΠΟΥΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ 3:00:56
37 13224 33 ΒΕΡΝΕΡ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Α.Σ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ-ΑΤΛΑΣ 3:02:09
38 13420 4 ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 3:02:51
39 16073 67 ΚΟΡΙΝΤΖΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α.Ο.ΠΗΓΑΣΟΣ 3:03:27
40 15055 74 ΝΤΟΚΟΣ ΕΥΘΥΜΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο. 3:04:17
41 12190 72 ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕΛΟΤΟΝ Π.Ο.ΗΡ.ΑΤ. 3:07:00
42 13719 37 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ Π.Ο.ΒΕΛΟΣ 3:07:00
43 14874 68 ΓΙΑΚΟΥΜΕΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 3:09:23
44 14355 32 ΦΙΛΕΒ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Α.Σ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ-ΑΤΛΑΣ 3:09:26
45 15032 62 ΤΣΙΜΠΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Ε.Κ.ΑΘΗΝΩΝ 3:09:29
46 13754 12 ΚΟΥΡΟΥΚΛΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. 3:09:29
47 13160 24 ΚΟΥΖΟΥΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Γ.Σ.ΣΙΘΩΝ 3:11:56
48 13718 38 ΜΕΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Π.Ο.ΒΕΛΟΣ 3:12:59
49 14023 26 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Σ.ΒΟΛΟΥ ΑΚΡΑΤΟΣ 3:15:31
50 15862 59 ΒΛΑΧΟΣΤΕΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.Α.Σ.ΠΗΝΕΙΟΣ 3:15:31
51 13097 77 ΡΗΓΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΜΙΛΩΝ Α.Σ. 3:15:31
52 12805 20 ΚΕΛΕΠΕΡΑΣ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ Π.Ο.ΚΩ 3:16:06
53 13233 1 ΑΗΔΟΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ .03:20:41
54 14436 49 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΣΜ ΕΡΜΗΣ ΜΑΡΚ. 3:20:48
55 13389 64 ΦΥΤΙΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 3:24:55
56 15763 36 ΣΕΛΙΒΑΝΩΦ ΠΑΥΛΟΣ -ΣΤΕΡΓΙΟΣ Π.Ο.ΒΕΛΟΣ 3:30:41
57 15664 30 ΤΑΤΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Π.Α.Σ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ-ΑΤΛΑΣ 3:37:38
ΕΓΚ 15236 14 ΠΑΓΚΑΛΤΣΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΕΓΚ 14506 41 ΛΗΜΝΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΕΓΚ 15198 42 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΕΓΚ 13220 66 ΓΚΑΡΔΙΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α.Ο.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΕΓΚ 14536 75 ΤΖΕΒΕΛΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Α.Σ. ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΕΓΚ 15115 89 ΣΤΕΦΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ Π.Ο. ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΕΓΚ 12626 9 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΔΠ 14028 58 ΠΑΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Α.Σ.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΔΠ
ΔΠ 13710 60 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Π.Σ.ΜΑΧΗΤΗΣ ΣΕΡΡΩΝ ΔΠ
ΔΠ 16117 8 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΔΠ
ΔΠ 15635 10 ΜΠΙΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΔΠ

Αποτελέσματα Ατομικής Χρονομέτρησης Παίδων:

Α/Α Νο ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΩΡΑ ΧΡΟΝΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ GAP





ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΥ ΧΡΟΝΟΣ
1 18 ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 17:31 1:31:00 1:50:19 0:19:19


ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ 2014



2 7 ΧΡΙΣΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 17:16 1:16:00 1:36:01 0:20:01
3 5 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 17:30 1:30:00 1:50:14 0:20:14
4 17 ΝΕΡΑΝΤΖΑΚΗΣ ΦΟΙΒΟΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 17:14 1:14:00 1:34:27 0:20:27
5 47 ΣΥΡΙΓΟΣ ΟΡΦΕΑΣ ΠΑΣΜ ΕΡΜΗΣ ΜΑΡΚ. 16:42 0:42:00 1:02:46 0:20:46
6 45 ΧΡΟΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 17:22 1:22:00 1:42:56 0:20:56
7 13 ΤΣΟΠΤΟΥΚΤΣΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. 17:15 1:15:00 1:36:14 0:21:14
8 71 ΓΚΟΥΛΙΑΜΤΖΗΣ ΣΥΜΕΩΝ Π.Σ.Ξ. Ο ΠΗΓΑΣΟΣ 16:32 0:32:00 0:53:15 0:21:15
9 19 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Γ.Σ.ΔΙΑΓΟΡΑΣ 17:27 1:27:00 1:48:21 0:21:21
10 39 ΚΟΥΝΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 16:35 0:35:00 0:56:28 0:21:28 60
11 4 ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 17:29 1:29:00 1:50:28 0:21:28 166
12 70 ΖΙΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ 17:10 1:10:00 1:31:37 0:21:37
13 69 ΚΟΤΟΠΟΥΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ 16:45 0:45:00 1:06:40 0:21:40 483
14 16 ΧΑΤΖΗΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 17:05 1:05:00 1:26:40 0:21:40 512
15 26 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Σ.ΒΟΛΟΥ ΑΚΡΑΤΟΣ 17:26 1:26:00 1:47:44 0:21:44
16 9 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. 16:36 0:36:00 0:57:48 0:21:48
17 46 ΝΤΑΝΟΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 16:41 0:41:00 1:02:50 0:21:50
18 29 ΜΗΤΣΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π.Α.Ο.ΦΟΙΝΙΚΑΣ 17:25 1:25:00 1:46:51 0:21:51
19 34 ΤΣΙΚΙΝΤΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Π.Α.Σ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ-ΑΤΛΑΣ 17:24 1:24:00 1:45:54 0:21:54
20 1 ΑΗΔΟΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 16:58 0:58:00 1:19:56 0:21:56
21 73 ΖΟΥΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο. 16:31 0:31:00 0:52:57 0:21:57
22 72 ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕΛΟΤΟΝ Π.Ο.ΗΡ.ΑΤ. 17:21 1:21:00 1:42:59 0:21:59
23 48 ΣΤΑΘΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΣΜ ΕΡΜΗΣ ΜΑΡΚ. 16:59 0:59:00 1:21:09 0:22:09
24 44 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 17:11 1:11:00 1:33:13 0:22:13
25 35 ΑΡΧΟΛΕΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ Π.Ε.Σ.Α.ΑΣΤΕΡΑΣ 16:53 0:53:00 1:15:16 0:22:16
26 3 ΚΑΙΜΑΣΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 17:17 1:17:00 1:39:20 0:22:20
27 42 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 16:52 0:52:00 1:14:28 0:22:28
28 50 ΚΑΛΟΝΙΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΣΜ ΕΡΜΗΣ ΜΑΡΚ. 17:20 1:20:00 1:42:31 0:22:31
29 49 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΣΜ ΕΡΜΗΣ ΜΑΡΚ. 17:09 1:09:00 1:31:35 0:22:35
30 2 ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 17:07 1:07:00 1:29:37 0:22:37
31 57 ΖΩΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Π.Α.Σ.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 16:40 0:40:00 1:02:42 0:22:42
32 25 ΒΟΡΡΕΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Σ.ΒΟΛΟΥ ΑΚΡΑΤΟΣ 17:02 1:02:00 1:24:50 0:22:50
33 33 ΒΕΡΝΕΡ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Α.Σ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ-ΑΤΛΑΣ 17:13 1:13:00 1:35:52 0:22:52
34 11 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. 16:57 0:57:00 1:19:56 0:22:56
35 51 ΦΡΙΝΤΖΗΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Ε.Κ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ 16:34 0:34:00 0:56:57 0:22:57 33
36 15 ΚΑΝΟΥΠΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 16:56 0:56:00 1:18:57 0:22:57 890
37 59 ΒΛΑΧΟΣΤΕΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.Α.Σ.ΠΗΝΕΙΟΣ 16:50 0:50:00 1:13:05 0:23:05
38 62 ΤΣΙΜΠΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Ε.Κ.ΑΘΗΝΩΝ 16:33 0:33:00 0:56:12 0:23:12
39 74 ΝΤΟΚΟΣ ΕΥΘΥΜΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο. 16:38 0:38:00 1:01:21 0:23:21
40 37 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ Π.Ο.ΒΕΛΟΣ 17:12 1:12:00 1:35:29 0:23:29
41 31 ΛΑΒΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.Α.Σ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ-ΑΤΛΑΣ 16:54 0:54:00 1:17:34 0:23:34
42 14 ΠΑΓΚΑΛΤΣΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. 17:28 1:28:00 1:51:39 0:23:39
43 38 ΜΕΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Π.Ο.ΒΕΛΟΣ 17:23 1:23:00 1:46:41 0:23:41 54
44 12 ΚΟΥΡΟΥΚΛΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. 17:06 1:06:00 1:29:41 0:23:41 205
45 43 ΛΙΟΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 17:00 1:00:00 1:23:41 0:23:41 210
46 61 ΑΝΤΩΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Ο.ΑΘΛΟΣ 16:39 0:39:00 1:02:45 0:23:45
47 68 ΓΙΑΚΟΥΜΕΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 16:49 0:49:00 1:13:04 0:24:04
48 24 ΚΟΥΣΟΥΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Γ.Σ.ΣΙΘΩΝ 16:55 0:55:00 1:19:13 0:24:13
49 30 ΤΑΤΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Π.Α.Σ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ-ΑΤΛΑΣ 16:44 0:44:00 1:08:28 0:24:28
50 20 ΚΕΛΕΠΕΡΑΣ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ Π.Ο.ΚΩ 17:03 1:03:00 1:27:31 0:24:31
51 77 ΡΗΓΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΜΙΛΩΝ Α.Σ. 17:04 1:04:00 1:28:46 0:24:46
52 52 ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Α.Ε.Κ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:08 1:08:00 1:33:10 0:25:10
53 41 ΛΗΜΝΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 16:47 0:47:00 1:12:34 0:25:34
54 32 ΦΙΛΕΒ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Α.Σ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ-ΑΤΛΑΣ 17:01 1:01:00 1:26:46 0:25:46
55 56 ΚΟΥΚΟΥΛΟΜΑΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΜΙΛΩΝ Α.Σ. 16:51 0:51:00 1:16:55 0:25:55
56 36 ΣΕΛΙΒΑΝΩΦ ΠΑΥΛΟΣ -ΣΤΕΡΓΙΟΣ Π.Ο.ΒΕΛΟΣ 16:46 0:46:00 1:11:56 0:25:56
57 53 ΜΠΟΥΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α.Ε.Κ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:19 1:19:00 1:45:06 0:26:06
58 76 ΕΥΤΑΞΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΥΓ.ΣΥΛ. 16:30 0:30:00 0:59:46 0:29:46
59 78 ΑΓΚΕΛΟΥΣΗΣ ΧΡ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΥΓ.ΣΥΛ. 16:37 0:37:00 1:11:19 0:34:19
ΔΠ 8 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο.

ΔΠ
ΔΠ 10 ΜΠΙΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο.

ΔΠ
ΔΠ 58 ΠΑΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Α.Σ.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ

ΔΠ

Αποτελέσματα Αντοχής Νεανίδων:

Α/Α ΑΡ.Μ. Νο ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΧΡΟΝΟΣ
1 Γ2169 57 ΑΡΧΑΓΓΕΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 1:43:25



ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑΣ 2014

2 Γ1749 51 ΤΣΟΠΟΥΡΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 1:45:21
3 Γ1764 53 ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΑΓ.Σ.ΣΙΘΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1:47:11
4 Γ2124 52 ΒΑΡΒΙΑ ΣΤΕΛΛΑ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 1:50:23
5 Γ2056 54 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΧΡΥΣΗΙΔΑ Π.Α.Σ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ-ΑΤΛΑΣ 1:59:51
6 Γ2177 56 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 2:08:40
7 Γ2213 55 ΣΑΖΑΛΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 2:08:49
ΕΓΚ Γ2208 59 ΣΑΧΛΑ ΑΛΚΗΣΤΗΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ

Αποτελέσματα Ατομικής Χρονομέτρησης Νεανίδων:

RANK
No UCI CODE SURNAME,Name ΤΕΑΜ TIME START FINISH TOTAL GAP
1 Γ2124 52 GRE19970122 VARVIA Stiliani P.O.PATRON 16:22 0:22:00 0:45:30 0:23:30




ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑΣ 2014





2
57 GRE19960723 ARCHAGGELAKI Sophia P.O.H.KASTRO 16:16 0:16:00 0:39:43 0:23:43 0:00:13
3 Γ1749 51 GRE19971007 TSOPOUROGLOU Sofia P.G.S.LARISAS 16:23 0:23:00 0:47:34 0:24:34 0:01:04
4 Γ1754 53 GRE19970406 AKRITIDOU Marina A.G.S.SITHON 16:21 0:21:00 0:45:52 0:24:52 0:01:22
5 Γ2177 56 GRE19960413 PAPADAKI Maria P.O.H.KASTRO 16:18 0:18:00 0:45:46 0:27:46 0:04:16
6 Γ2056 55 GRE19970919 SAΖALTZOPOULOU Maria P.O.H.KASTRO 16:20 0:20:00 0:49:33 0:29:33 0:06:03
7
59 GRE19970727 SACHLA Panagiota, Alistis SPARTIATIKOS G.S. 16:15 0:15:00 0:45:15 0:30:15 0:06:45
8 Γ2213 54 GRE19970408 PAPADAKI Chrisiida P.A.S.RETHIMNOU 16:19 0:19:00 0:49:34 0:30:34 0:07:04
DNS Γ2169 58 GRE19960925 VROMOVRYSIOTI Mari Anna SPARTIATIKOS G.S. 16:17 0:17:00
DNS

Αποτελέσματα Αντοχής Κορασίδων:

Α/Α ΑΡ.Μ. Νο ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΧΡΟΝΟΣ
1 Γ2103 61 ΒΑΣΣΟΥ ΑΝΝΑ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 1:45:16



ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑΣ 2014

2 Γ1881 64 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Π.Ο.ΒΕΛΟΣ 1:46:39
3 Γ2100 62 ΜΠΕΝΤΑ ΑΝΝΑ Γ.Σ.ΔΙΑΓΟΡΑΣ 1:47:07
4 Γ2288 67 ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΣΜ ΕΡΜΗΣ ΜΑΡΚ. 1:48:25
5 Γ2135 65 ΚΑΡΑΣΑΒΒΑ ΚΥΡΙΑΚΗ Α.Ο.ΑΘΛΟΣ 1:49:10
6 Γ2188 70 ΚΟΥΤΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Π.Α.Σ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ-ΑΤΛΑΣ 1:49:16
7 Γ2058 71 ΒΕΡΝΑΔΑΚΗ ΑΡΙΑΝΔΗ Π.Α.Σ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ-ΑΤΛΑΣ 1:53:34
8 Γ2238 72 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΛΥΑ Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ 1:58:08
9 Γ2182 66 ΤΟΥΡΛΟΥΜΟΥΣΗ ΠΑΥΛΙΝΑ Α.Σ.ΠΡΩΤΕΑΣ 1:59:42
10 Γ1752 73 ΒΟΥΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Π.Σ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ 2:02:43
ΕΓΚ Γ1852 63 ΣΟΥΛΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ

Αποτελέσματα Ατομικής Χρονομέτρησης Κορασίδων:

Α/Α Νο
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΩΡΑ ΧΡΟΝΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ






ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΥ ΧΡΟΝΟΣ
1 62
ΜΠΕΝΤΑ ΑΝΝΑ Γ.Σ.ΔΙΑΓΟΡΑΣ 16:08 0:08:00 0:30:51 0:22:51



ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑΣ 2014




2 61
ΒΑΣΣΟΥ ΑΝΝΑ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 16:09 0:09:00 0:32:09 0:23:09 0:00:18
3 63
ΣΟΥΛΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 16:07 0:07:00 0:31:27 0:24:27 0:01:36
4 64
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Π.Ο.ΒΕΛΟΣ 16:06 0:06:00 0:30:33 0:24:33 0:01:24
5 65
ΚΑΡΑΣΑΒΒΑ ΚΥΡΙΑΚΗ Α.Ο.ΑΘΛΟΣ 16:00 0:00:00 0:25:10 0:25:10 0:00:43
6 72
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΛΥΑ Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ 16:05 0:05:00 0:30:13 0:25:13 0:00:40
7 70
ΚΟΥΤΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Π.Α.Σ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ-ΑΤΛΑΣ 16:01 0:01:00 0:27:20 0:26:20 0:01:10
8 71
ΒΕΡΝΑΔΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ Π.Α.Σ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ-ΑΤΛΑΣ 16:04 0:04:00 0:30:30 0:26:30 0:01:17
9 67
ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΣΜ ΕΡΜΗΣ ΜΑΡΚ. 16:03 0:03:00 0:29:31 0:26:31 0:00:11
10 73
ΒΟΥΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Π.Σ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ 16:02 0:02:00 0:29:20 0:27:20 0:00:50

Μοιραστείτε αυτό το άρθρο

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • Digg
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS

Άρθρα που ίσως σας ενδιαφέρουν:

  • Δεν βρέθηκαν σχετικά άρθρα

Τα σχόλια σας

comments

Leave a Comment


+ 1 = 6

Email
Print
WP Socializer Aakash Web