Αποτελέσματα – Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Δρόμου Ανδρών-Νέων-Γυναικών

προγραμμα αγωνων, ποδηλασια, ποδηλατο, εοπ, νεα ποδηλασιας

Ατομική Χρονομέτρηση – Αποτελέσματα Ανδρών

Pl.-StartNo-Surname-Name-Team-Time-Gap

1 4 TZORTZAKIS Polychronis T.U.NANTES ATLANTIQUE 0:48:56
2 1 TAMOURIDIS Ioannis P.A.O.C. 0:49:44 0:00:48
3 10 SAKELLARIDIS-MAGKOURAS Neofytos P.S.KRONOS 0:49:47 0:00:51
4 6 BOUGLAS Georgios OLIMPIADA N. L. 0:50:14 0:01:18
5 8 KARATZIOS Georgios P.S.KRONOS 0:51:47 0:02:51
6 43 CΗALKIOPOULOS Pavlos P.O.PATRON 0:52:07 0:03:11
7 7 BOUGLAS Apostolos OLIMPIADA N. L. 0:52:17 0:03:21
8 20 EFSTATHIOU Konstantinos P.O.H.KASTRO 0:52:27 0:03:31
9 46 NEILAS Georgios A.O.AIOLOS 0:52:56 0:04:00
10 120 MALISIOVAS Alexandros A.E.K. 0:53:01 0:04:05
11 9 SIMANTIRAKIS Vasileios P.S.KRONOS 0:53:33 0:04:37
12 40 POTAMITIS Konstantinos P.O.PATRON 0:54:03 0:05:07
13 12 KANELLOPOULOS Stavros S.P.O.K.EFKLIS 0:54:04 0:05:08
14 42 TSIMOGIANNIS Christos P.O.PATRON 0:54:17 0:05:21
15 67 GAZETAS Dimitrios SPARTIATIKOS G.S. 0:54:27 0:05:31
16 23 TSIANTOS Theoxaris PELOTON P.O.HR.AT. 0:54:27 0:05:31
17 17 DANTOS Georgios P.E.S.A.ASTERAS 0:54:32 0:05:36
18 58 IOAKIMOPOULOS Ioannis A.S.1000 DENTRA 0:54:37 0:05:41
19 33 MPAXEVANOS Alexandros P.G.S.LARISAS 0:54:40 0:05:44
20 32 ROVAKIS Dimitrios P.O.C.TALOS 0:55:03 0:06:07
21 30 TZANNIS Kimon,Eleftherios A.O.THISEAS 0:55:37 0:06:41
22 119 NTEGIANNIS Emmanouil A.E.K. 0:55:52 0:06:56
23 24 MOLLA AMET ALI OGLOY Charoun PELOTON P.O.HR.AT. 0:55:54 0:06:58
24 38 BOUKAS Evangelos P.O.PATRON 0:56:10 0:07:14
25 59 KIPOUROS Christos A.S.1000 DENTRA 0:56:17 0:07:21
26 29 POTOURIDIS Elpidophoros A.O.THISEAS 0:56:33 0:07:37
27 53 KECHAGIAS Marios P.O.VELOS 0:56:39 0:07:43
28 31 BALLIS Christos P.O.C.TALOS 0:56:57 0:08:01
29 97 FOTODIMOS Nikolaos O.F.N.IONIAS 0:57:25 0:08:29
30 45 ALEXOPOULOS Dimitrios A.O.AIOLOS 0:57:40 0:08:44
31 125 KOSMAS Grigorios O.F.P.IOANNINON 0:57:51 0:08:55
32 34 BATALOGIANNIS Christos P.G.S.LARISAS 0:57:58 0:09:02
33 54 PAPASTAMATAKIS Kiriakos RODILIOS.P.O.RODOU 0:58:04 0:09:08
34 75 PANAGIOTOPOULOS Pavlos A.O.OLIMPIAKOS P.X. 0:58:40 0:09:44
35 68 VASKOS Stephanos P.A.S.ASKLIPIOS 0:58:42 0:09:46
36 117 KRIPPEL Mattias PANATHINAIKOS A.O. 0:59:17 0:10:21
37 69 ZALAGKITIS Georgios P.A.S.ASKLIPIOS 0:59:45 0:10:49
38 118 NINOS Pindaros A.E.K. 0:59:56 0:11:00
39 74 GIOUNIS Athanasios A.O.OLIMPIAKOS P.X. 1:00:24 0:11:28
40 36 KARAGIANNIS Hlias P.O.PATRON 1:00:49 0:11:53
41 114 ZDRALIS Konstantinos PANATHINAIKOS A.O. 1:00:51 0:11:55
42 126 KOLIOS Nikolaos O.F.P.IOANNINON 1:01:09 0:12:13
43 71 PAPPAS Aristidis P.O.KARDITSAS 1:01:19 0:12:23
44 108 KARAGGELIS Dimitrios P.A.S.PINEIOS 1:01:33 0:12:37
45 92 VLASSIS Georgios O.F.N.IONIAS 1:01:53 0:12:57
47 112 LIANOURIDIS Dimos P.S.K.THRAKAS IPPEAS 1:02:40 0:13:44
46 77 TEKERTALIS Michail A.P.O.KOROPIOU 1:02:40 0:13:44
48 57 SERAFIM Georgios A.S.1000 DENTRA 1:03:09 0:14:13
49 85 SIOPIDIS Konstantinos P.S.X.O PIGASOS 1:03:18 0:14:22
50 73 PETROU Evagelos A.O.OLIMPIAKOS P.X. 1:03:47 0:14:51
51 94 SIGALAS Georgios O.F.N.IONIAS 1:03:57 0:15:01
52 37 STAMATOPOULOS Georgios P.O.PATRON 1:04:01 0:15:05
53 79 DOUVENTZIDIS Dimitrios A.P.S.P.ASSOS 1:04:40 0:15:44
54 111 ILIOPOULOS Chistodoulos P.S.K.THRAKAS IPPEAS 1:04:49 0:15:53
55 41 SOROKOS Caralampos P.O.PATRON 1:06:13 0:17:17
56 90 CHRISTODOULOU Aggelos P.A.S.ERMIS MARK MES 1:06:36 0:17:40
58 70 KAIRIS Vasileios P.A.S.ASKLIPIOS 1:07:10 0:18:14
57 96 CHRONOPOULOS Marios O.F.N.IONIAS 1:07:10 0:18:14
59 93 LEONTARIDIS Ioannis O.F.N.IONIAS 1:07:24 0:18:28
60 95 PITSILOS Anastasios O.F.N.IONIAS 1:08:06 0:19:10
61 89 PERDIKOPANIS Nikolaos P.A.S.ERMIS MARK MES 1:08:11 0:19:15
62 35 SAINTINT Miltiadis P.O.PATRON 1:08:50 0:19:54
63 39 TSOULOS Athanasios P.O.PATRON 1:09:17 0:20:21
64 106 PALANTZAS Panagiotis P.A.S.PINEIOS 1:09:45 0:20:49
65 91 PARIGORIS Stephanos P.A.S.ERMIS MARK MES 1:10:51 0:21:55
66 80 AVGERINOS Loukas P.O.LARISAS 1:11:13 0:22:17
67 103 KAKAES Vaios P.A.S.PINEIOS 1:15:41 0:26:45
105 TSALAMEGKAS Konstantinos P.A.S.PINEIOS DNF
113 XIROGIANNIS Konstantinos PANATHINAIKOS A.O. DNF

Ατομική Χρονομέτρηση – Αποτελέσματα Νέων – Ανδρών

Pl.-StartNo-Surname-Name-Team-Time-Gap

1 1 SPANOPOULOS Ioannis PELOTON P.O.HR.AT. 0:50:00 0:00:00
2 7 ANTONIADIS Dimitrios P.S.KRONOS 0:52:35 0:02:35
3 10 KORTSIDAKIS Michalis P.O.C.TALOS 0:53:51 0:03:51
4 18 CRISTOPOULOS Panagiotis P.O.PATRON 0:54:17 0:04:17
5 19 VROCHIDIS Alexandros A.S.1000 DENTRA 0:55:18 0:05:18
6 5 KARAMPINAKIS Panagiotis, Manolis P.S.KRONOS 0:55:54 0:05:54
7 17 ACHTIPIS Antonios P.O.PATRON 0:56:09 0:06:09
8 6 SIFAKIS Panagiotis P.S.KRONOS 0:56:24 0:06:24
9 2 IOANNIDIS Nikolaos PELOTON P.O.HR.AT. 0:56:35 0:06:35
10 12 TSOPOUROGLOU Vasileios P.G.S.LARISAS 0:56:39 0:06:39
11 24 ZOYNARELIS Nikolaos A.S.VOLOU” AKRATOS” 0:56:40 0:06:40
12 14 DIOMIDIS Panagiotis P.G.S.LARISAS 1:00:06 0:10:06
13 13 PETROU Evangelos P.G.S.LARISAS 1:00:11 0:10:11
14 20 PAPOUTSAS Konstantinos SPARTIATIKOS G.S. 1:02:12 0:12:12
15 30 MAVRIKAKIS Michail A.E.K. 1:03:42 0:13:42
16 27 TSIRANIDIS Nikolaos P.A.S.PINEIOS 1:06:21 0:16:21
17 15 ZESTAS Nikolaos P.G.S.LARISAS 1:08:26 0:18:26
18 16 KOUMPETSOS Anastasios P.O.PATRON 1:11:22 0:21:22
28 KAMPAS Alexandros P.A.S.PINEIOS DNF
9 KAKAVELAKIS Ioannis P.O.C.TALOS DNF
3 FARANTAKIS Stylianos U.C.ALBENAS FRANCE DNF

Ατομική Χρονομέτρηση – Αποτελέσματα Γυναικών

Pl.-StartNo-Surname-Name-Team-Time-Gap

1 64 CHATZISTΥLI Athina A.O.THISEAS 0:35:31
2 51 TSAVARI Eleni,Michalitsa MESOGEIOS A.O. 0:35:41 0:00:10
3 54 FASOI Varvara A.O.OLIMPIAKOS P.X. 0:36:36 0:01:05
4 52 TCESMETZIDOU Despina P.A.S.PINEIOS 0:36:45 0:01:14
5 58 PRINTEZI Christina P.E.S.A.ASTERAS 0:37:47 0:02:16
6 74 ARKOUDI VAFEA Aggeliki O.F.N.IONIAS 0:38:10 0:02:39
7 62 LEPENIOTI Konstantina, EiriniA.O.THISEAS 0:38:33 0:03:02
8 71 CHATZIMICHALI Vasilia G.S.DIAGORAS RODOU 0:39:24 0:03:53
9 60 POMPIERI Magthalini A.S.O PODILATIS 0:40:36 0:05:05
10 72 FALTAITS Alexandra O.F.N.IONIAS 0:40:41 0:05:10
11 83 KARAMANI Efgenia PANATHINAIKOS A.O 0:40:43 0:05:12
12 59 PLESIOTI Dimitra A.S.O PODILATIS 0:40:45 0:05:14
13 76 SOURLANTZI Anna A.P.O.KOROPIOU 0:41:49 0:06:18
14 56 PLEGA GAVRILAKI Joanna P.S.KRONOS 0:41:50 0:06:19
15 55 SARIVASILEIOU Zoi P.O.C.TALOS 0:43:04 0:07:33
16 78 GEORGIOU Paraskevi A.P.S.P.ASSOS 0:43:58 0:08:27
17 75 MITSAKI Paraskevi P.O.VOLOU 0:45:58 0:10:27
18 70 IATROPOULOU Dimitra A.S.VOLOU” AKRATOS” 0:46:33 0:11:02
19 65 LAMPROU Georgia P.G.S.LARISAS 0:48:20 0:12:49
20 81 STRATIGOPOULOU Alexandra PANATHINAIKOS A.O 0:49:28 0:13:57
21 77 KAPETOURI Viktoria A.P.S.P.ASSOS 0:50:04 0:14:33
22 66 PAPARGYRI Panagiota P.G.S.LARISAS 0:51:04 0:15:33
23 82 PAPANASTASIOU Magdalini PANATHINAIKOS A.O 0:51:17 0:15:46
24 53 KAKAE Zoi P.A.S.PINEIOS 1:10:04 0:34:33

Αγώνας Αντοχής – Αποτελέσματα Ανδρών

Pl.-StartNo-Surname-Name-Team-Time-Gap

1 6 BOUGLAS Georgios OLIMPIADA N. L. 3:46:47
2 7 BOUGLAS Apostolos OLIMPIADA N. L. 3:46:47 00:00
3 1 TAMOURIDIS Ioannis P.A.O.C. 3:50:09 03:22
4 5 KASTRANTAS Charalampos C.C.V.S.G.SAISSONS AISNE 3:51:01 04:14
5 4 TZORTZAKIS Polychronis T. U. N. ATLANTIQUE 3:51:13 04:26
6 8 KARATZIOS Georgios P.S.KRONOS 3:51:13 04:26
7 10 SAKELLARIDIS-MAGKOURAS Neofytos P.S.KRONOS 3:51:18 04:31
8 9 SIMANTIRAKIS Vasileios P.S.KRONOS 3:55:46 08:59
9 17 DANTOS Georgios P.E.S.A.ASTERAS 3:56:43 09:56
10 33 MPAXEVANOS Alexandros P.G.S.LARISAS 3:56:45 09:58
11 40 POTAMITIS Konstantinos P.O.PATRON 3:56:55 10:08
12 32 ROVAKIS Dimitrios P.O.C.TALOS 3:56:55 10:08
13 20 EFSTATHIOU Konstantinos P.O.H.KASTRO 3:56:55 10:08
14 16 SKORDAS Ioannis P.E.S.A.ASTERAS 3:56:55 10:08
15 24 MOLLA AMET ALI OGLOY Charoun PELOTON P.O.HR.AT. 3:56:55 10:08
16 37 STAMATOPOULOS Georgios P.O.PATRON 3:56:55 10:08
17 43 CΗALKIOPOULOS Pavlos P.O.PATRON 3:56:55 10:08
18 67 GAZETAS Dimitrios SPARTIATIKOS G.S. 3:56:55 10:08
19 59 KIPOUROS Christos A.S.1000 DENTRA 3:56:55 10:08
20 46 NEILAS Georgios A.O.AIOLOS 3:56:55 10:08
21 51 TRIANTAFILLOU Andreas A.O.AIOLOS 3:56:55 10:08
22 19 GEROLYMATOS Nikolaos P.O.H.KASTRO 3:57:00 10:13
23 14 SIMITZIS Grigorios P.E.S.A.ASTERAS 3:57:15 10:28
24 23 TSIANTOS Theoxaris PELOTON P.O.HR.AT. 3:58:16 11:29
25 58 IOAKIMOPOULOS Ioannis A.S.1000 DENTRA 3:59:00 12:13
26 47 ZACHARIADIS Evripidis A.O.AIOLOS 4:00:10 13:23
27 11 DIMITRAKOPOULOS Dimitrios S.P.O.K.EFKLIS 4:00:21 13:34
28 12 KANELLOPOULOS Stavros S.P.O.K.EFKLIS 4:00:21 13:34
29 61 TACHOPOULOS Nikolaos A.S.1000 DENTRA 4:00:30 13:43
32 104 MPAMPARAMOS Konstantinos P.A.S.PINEIOS 4:00:51 14:04
33 2 DIAMANTIS Ioannis P.A.O.C. 4:00:51 14:04
34 98 GKINIS Georgios A.S.PROTEAS 4:00:51 14:04
35 102 SARAIDARIS Georgios A.S.PROTEAS 4:00:51 14:04
30 119 NTEGIANNIS Emmanouil A.E.K. 4:00:51 14:04
31 28 PARRAS Panagiotis A.O.THISEAS 4:00:51 14:04
36 62 KOUTMERIDIS Efstathios A.S.1000 DENTRA 4:01:03 14:16
37 54 PAPASTAMATAKIS Kiriakos RODILIOS.P.O.RODOU 4:02:15 15:28
38 34 BATALOGIANNIS Christos P.G.S.LARISAS 4:03:05 16:18
39 65 PAPANIKOS Dimitrios A.S.1000 DENTRA 4:03:05 16:18
40 36 KARAGIANNIS Hlias P.O.PATRON 4:03:54 17:07
41 53 KECHAGIAS Marios P.O.VELOS 4:04:28 17:41
42 97 FOTODIMOS Nikolaos O.F.N.IONIAS 4:04:28 17:41
43 103 KAKAES Vaios P.A.S.PINEIOS 4:09:57 23:10
44 27 KONSTANTOPOULOS Spyridon A.O.THISEAS 4:10:22 23:35
45 48 VLACHOS Christos A.O.AIOLOS 4:10:34 23:47
46 117 KRIPPEL Mattias PANATHINAIKOS A.O. 4:10:34 23:47
47 30 TZANNIS Kimon,EleftheriosA.O.THISEAS 4:10:34 23:47
48 69 ZALAGKITIS Georgios P.A.S.ASKLIPIOS 4:10:34 23:47
49 73 PETROU Evagelos A.O.OLIMPIAKOS P.X. 4:10:34 23:47
50 63 VASILAS Ioannis A.S.1000 DENTRA 4:10:34 23:47
51 68 VASKOS Stephanos P.A.S.ASKLIPIOS 4:10:34 23:47
52 42 TSIMOGIANNIS Christos P.O.PATRON 4:10:34 23:47
53 66 LIAROS Klimis A.S.1000 DENTRA 4:10:34 23:47
54 124 KAKLAMANOS Michail A.E.K. 4:10:34 23:47
55 79 DOUVENTZIDIS Dimitrios A.P.S.P.ASSOS 4:10:34 23:47
56 75 PANAGIOTOPOULOS Pavlos A.O.OLIMPIAKOS P.X. 4:10:34 23:47
57 86 STAMATOPOOULOS Georgios P.S.X.O PIGASOS 4:10:34 23:47
58 49 TSOUPRAS Nikolaos A.O.AIOLOS 4:10:42 23:55
59 64 PAPOUNIDIS Caralampos A.S.1000 DENTRA 4:10:45 23:58
60 88 KOLIADIS Antonis RODILIOS.P.O.RODOU 4:15:22 28:35
61 60 PANTAZIS Vasileios A.S.1000 DENTRA 4:17:53 31:06
62 41 SOROKOS Caralampos P.O.PATRON 4:19:20 32:33
63 45 ALEXOPOULOS Dimitrios A.O.AIOLOS 4:21:12 34:25
64 22 KONSTANTAKOPOULOS Kyriakos PELOTON P.O.HR.AT. 4:21:12 34:25
65 100 KARAMPELAS Ioannis A.S.PROTEAS 4:23:27 36:40
66 52 TZANETIS Alexandros A.O.AIOLOS – 1 lap
67 111 ILIOPOULOS Chistodoulos P.S.K.THRAKAS IPPEAS – 1 lap
68 112 LIANOURIDIS Dimos P.S.K.THRAKAS IPPEAS – 1 lap
69 85 SIOPIDIS Konstantinos P.S.X.O PIGASOS – 1 lap
70 57 SERAFIM Georgios A.S.1000 DENTRA – 1 lap
71 83 KOULOLIAS Georgios P.O.TRIPOLIS – 1 lap
72 87 PANDRAKIS Dimitrios P.S.X.O PIGASOS – 1 lap
73 81 TRIPOLITSIOTIS Christos A.P.O.AKTINA – 1 lap
74 3 PAPANIKOLAOU Marios P.A.O.C. – 1 lap
75 71 PAPPAS Aristidis P.O.KARDITSAS – 1 lap
76 126 KOLIOS Nikolaos O.F.P.IOANNINON – 1 lap
77 50 MASTRAPOSTOLIS Nikolaos A.O.AIOLOS – 1 lap
78 92 VLASSIS Georgios O.F.N.IONIAS – 1 lap
79 77 TEKERTALIS Michail A.P.O.KOROPIOU – 1 lap
80 89 PERDIKOPANIS Nikolaos P.A.S.ERMIS MARK MES – 1 lap
81 31 BALLIS Christos P.O.C.TALOS – 2 lap
82 70 KAIRIS Vasileios P.A.S.ASKLIPIOS – 2 lap
83 116 KOUTROTSIOS Sotirios PANATHINAIKOS A.O. – 2 lap
84 96 CHRONOPOULOS Marios O.F.N.IONIAS – 2 lap
85 108 KARAGGELIS Dimitrios P.A.S.PINEIOS – 2 lap
86 82 VARSANIS Georgios O.P.TR.O IPPOKLIS – 2 lap
87 93 LEONTARIDIS Ioannis O.F.N.IONIAS – 2 lap
88 39 TSOULOS Athanasios P.O.PATRON – 2 lap
55 KOURMPETIS Dimitrios P.O.VELOS DNF
56 SAMARAS Sarantis P.O.VELOS DNF
74 GIOUNIS Athanasios A.O.OLIMPIAKOS P.X. DNF
80 AVGERINOS Loukas P.O.LARISAS DNF
90 CHRISTODOULOU Aggelos P.A.S.ERMIS MARK MES DNF
91 PARIGORIS Stephanos P.A.S.ERMIS MARK MES DNF
95 PISTSILOS Anastasios O.F.N.IONIAS DNF
99 KARAVOULIAS Konstantinos A.S.PROTEAS DNF
101 LOUKOPOULOS Stylianos A.S.PROTEAS DNF
109 KONTOGIANNIS Pantelis P.A.S.PINEIOS DNF
114 ZDRALIS Konstantinos PANATHINAIKOS A.O. DNF
115 PAPTIS Christos PANATHINAIKOS A.O. DNF
118 NINO Pindaros A.E.K. DNF
121 TSOUNAS Orestis A.E.K. DNF
125 KOSMAS Grigorios O.F.P.IOANNINON DNF
127 KATSOULIDIS Petros O.F.P.IOANNINON DNF
13 XRISTODOULAKIS Georgios S.P.O.K.EFKLIS DNS
105 TSALAMEGKAS Konstantinos P.A.S.PINEIOS DNS

Αγώνας Αντοχής – Αποτελέσματα Νέων – Ανδρών

Pl.-StartNo-Surname-Name-Team-Time-Gap

1 3 FARANTAKIS Stylianos U.C.ALBENAS FRANCE 4:21:58
2 1 SPANOPOULOS Ioannis PELOTON P.O.HR.AT. 4:21:58
3 19 VROCHIDIS Alexandros A.S.1000 DENTRA 4:21:58
4 4 CHATZAKIS Panagiotis U.C.ALBENAS FRANCE 4:21:58
5 7 ANTONIADIS Dimitrios P.S.KRONOS 4:21:58
6 2 IOANNIDIS Nikolaos PELOTON P.O.HR.AT. 4:21:58
7 30 MAVRIKAKIS Michail A.E.K. 4:21:58
8 5 KARAMPINAKIS Panagiotis, Manolis P.S.KRONOS 4:21:58
9 6 SIFAKIS Panagiotis P.S.KRONOS 4:21:58
10 12 TSOPOUROGLOU Vasileios P.G.S.LARISAS 4:21:58
11 24 ZOYNARELIS Nikolaos A.S.VOLOU” AKRATOS” 4:21:58
12 10 KORTSIDAKIS Michalis P.O.C.TALOS 4:22:06 00:08
13 18 CRISTOPOULOS Panagiotis P.O.PATRON 4:22:06 00:08
14 11 HLIADIS Ioannis P.O.H.KASTRO 4:23:51 01:53
15 17 ACHTIPIS Antonios P.O.PATRON 4:34:36 12:38
16 20 PAPOUTSAS Konstantinos SPARTIATIKOS G.S. 4:34:36 12:38
17 14 DIOMIDIS Panagiotis P.G.S.LARISAS – lap
18 15 ZESTAS Nikolaos P.G.S.LARISAS – lap
19 25 REKKAS Panaggelos KORINTHIAKOS P.O. – lap
20 13 PETROU Evangelos P.G.S.LARISAS – lap
9 KAKAVELAKIS Ioannis P.O.C.TALOS DSQ
16 KOUMPETSOS Anastasios P.O.PATRON DSQ
21 PAPOULIAS Grigorios P.O.KARDITSAS DNF
27 TSIRANIDIS Nikolaos P.A.S.PINEIOS DNF

Αγώνας Αντοχής – Αποτελέσματα Γυναικών

Pl.-StartNo-Surname-Name-Team-Time-Gap

1 54 FASOI Varbara A.O.OLIMPIAKOS P.X. 3:02:26
2 51 TSAVARI Eleni, Michalitsa MESOGEIOS A.O. 3:02:31 00:05
3 52 TCESMETZIDOU Despoina P.A.S.PINEIOS 3:02:31 00:05
4 64 CHATZISTΥLI Athina A.O.THISEAS 3:04:39 02:13
5 72 FALTAITS Alexandra O.F.N.IONIAS 3:04:41 02:15
6 61 DIMAKI Nteniz, Marina A.O.THISEAS 3:04:44 02:18
7 56 PLEGA GAVRILAKI Joanna P.S.KRONOS 3:04:51 02:25
8 62 LEPENIOTI Konstantina, Eirini A.O.THISEAS 3:06:36 04:10
9 57 STROUMPOULI Danai P.S.KRONOS 3:06:36 04:10
10 59 PLESIOTI Dimitra A.S.O PODILATIS 3:10:26 08:00
11 58 PRINTEZI Christina P.E.S.A.ASTERAS 3:12:04 09:38
12 55 SARIVASILEIOU Zoi P.O.C.TALOS 3:18:57 16:31
13 76 SOURLANTZI Anna A.P.O.KOROPIOU 3:20:16 17:50
14 60 POMPIERI Magthalini A.S.O PODILATIS 3:21:08 18:42
15 74 ARKOUDI VAFEA Aggeliki O.F.N.IONIAS 3:27:10 24:44
16 65 LAMPROU Georgia P.G.S.LARISAS 3:28:57 26:31
17 80 TSIMPOLI Eleni P.O.LARISAS 3:39:43 37:17
18 81 SRTATIGOPOULOU Alexandra PANATHINAIKOS A.O 3:42:40 40:14
19 75 MITSAKI Paraskevi P.O.VOLOU – lap
20 66 PAPARGYRI Panagiota P.G.S.LARISAS – lap
21 53 KAKAE Zoi P.A.S.PINEIOS – lap
63 MOUKA Eirini A.O.THISEAS DNF
71 CHATZIMICHALI Vasilia G.S.DIAGORAS RODOU DNF
82 PAPANASTASIOU Magthalini PANATHINAIKOS A.O DNF
70 IATROPOULOU Dimitra A.S.VOLOU” AKRATOS” DNS
79 LEMPESI Christina A.S.PROTEAS DNS

Μοιραστείτε αυτό το άρθρο

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • Digg
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS

Άρθρα που ίσως σας ενδιαφέρουν:

Τα σχόλια σας

comments

Leave a Comment


7 − 6 =

Email
Print
WP Socializer Aakash Web